بهترین استراتژی حمله برای Clan Capital در کلش آف کلنز

بهترین استراتژی حمله برای Clan Capital در کلش آف کلنز + نحوه باز کردن قفل کلن کپیتال

بهترین استراتژی حمله برای Clan Capital در کلش آف کلنز + نحوه باز کردن قفل کلن کپیتال

در Clash of Clans، Raid Weekend اکنون به یک رویداد هفتگی تبدیل شده است، جایی که قبیله ها در یک جنگ قبیله ای در Clan Capital شرکت می کنند. با هر حمله، رویداد به بازیکنان امتیاز سرمایه می دهد که کمک مالی ما را در مناطق افزایش می دهد. از آنجایی که فقط 5 + 1 حمله در دسترس است، جایی که +1 در حمله 3 ستاره ایمن است، داشتن یک ارتش آسان و در عین حال مؤثر برای بقا در این رقابت بسیار مهم است.

در این مقاله از سایت گیمو گیفت، بازیکنان باید با یک استراتژی حمله عالی برای Clan Capital در کلش آف کلنز آشنا شوند. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

Clan Capital یک حالت بازی است که کلن ها و اعضای آن را درگیر می کند. اعضای یک قبیله می توانند به پیشرفت قبیله برای تعمیر، ساخت و ارتقای سرمایه قبیله کمک کنند. این حالت بازی پس از رسیدن قبیله به سطح 2 باز می شود و برای همه بازیکنان با سطح تاون هال 6 یا بالاتر در دسترس است.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

کلن کپیتال چیست؟

کلش آف کلنز یک بازی موبایل استراتژیک محبوب است که در آن باید پایگاه خود را بسازید، به قبیله ها بپیوندید، نیروها را آموزش دهید، منابع را مدیریت کنید و به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنید. در این راهنما، همه چیز را در مورد Clan Capital به شما خواهیم گفت.

The Clan Capital یک حالت بازی جدید است که در آن همه اعضای قبیله گرد هم می آیند و منابعی را برای ساختن یک پایگاه عظیم جدید با ساختمان ها و آیتم های مختلف کمک می کنند. برای کلن های سطح 2 و بالاتر و بازیکنانی که تاون هال 6 یا بالاتر دارند در دسترس است. شما می توانید از طریق کشتی هوایی موجود در روستای خود به این پایتخت قبیله دسترسی داشته باشید. شما شرایط بالا را برآورده نمی‌کنید، پس نمی‌توانید به Clan Capital دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توان یک Clan Capital را در نبرد کامل ساخت؟

 • ساختمان های قبیله بیشتری بسازید.
 • کاروان های منابع را به ساختمان های قبیله بفرستید.
 • از درگاه های دشمن دفاع کنید، زیرا آنها را نمی توان در قلمرو Clan باز کرد.
 • از پاداش های قبیله بهره مند شوید.
 • بازیکنان ناخواسته را از قلمرو قبیله بیرون کنید.

بهترین استراتژی حمله برای Clan Capital در کلش آف کلنز

Clan Capital در کلش آف کلنز
Clan Capital در کلش آف کلنز

ترکیب ارتش:

 • غول بزرگ: 3
 • پاور P.E.K.K.A: 1
 • بشکه های اسکلت: 4
 • بربرهای خشمگین: 11
 • بالون موشک: 1
 • مینیون ها: 1
 • Battle Ram: 8
 • طلسم رعد و برق: 7

چگونه یک منطقه را تنها در یک حمله سه ستاره کنیم؟

در این حمله، دفاع های اولویت دار کمان انفجاری و توپخانه موشکی هستند. برای پیشبرد آرام حمله، ابتدا باید دفاع های اولویت بندی شده حذف شوند.
در ابتدا، از Battle Rams برای ایجاد راهی در طرح پایه استفاده کنید. Battle Rams و واحدهای آن حواس دفاع را پرت می‌کنند، در همین حال، نیروهای آسیب‌رسان بالا باعث تخریب می‌شوند.

به عنوان مثال، از Barbarians و Battle Ram برای اشغال توپخانه Blast Bow و Rocket و استقرار PEKKA و Skeleton Barrels استفاده کنید. مطمئن شوید که Skeleton Barrels و PEKKA دفاع های اولویت بندی شده را هدف قرار می دهند.

طلسم های رعد و برق زمانی که روی گروهی از دفاع ها استفاده می شوند بهترین کار را دارند. این می تواند حداقل چهار سیستم دفاعی را در یک نمونه از بین ببرد و راه آسانی را برای بقیه فاصله ایجاد کند. به استفاده از Raged Barbarians در امواج برای حواس پرتی مداوم برای دفاع ادامه دهید.

با پیروی از ترکیب ارتش داده شده، بازیکنان می توانند انتظار سه ستاره را در هر منطقه داشته باشند. با این حال، این سناریو ممکن است نیاز به تخصص داشته باشد که تنها با چندین بار استفاده از آن می توان به دست آورد.

Clan Capital در کلش آف کلنز چیست؟
Clan Capital در کلش آف کلنز چیست؟

یاد آوردی

در این حمله، مناطق دارای برج دوزخ ممکن است مانع کمی ایجاد کنند، با این حال، می توان به راحتی با Raged Barbarians آن را مدیریت کرد. به جای خار، بازیکنان می توانند از Battle Rams استفاده کنند.

از آنجایی که کپیتال پیک خود یک دفاع توپخانه است، این ترکیب ارتش ممکن است حداقل دو حمله برای پاکسازی کامل کپیتال پیک درخواست کند. اگر Capital Peak کنار گذاشته شود، بازیکنان می توانند 10000 امتیاز قبیله در هر حمله را پیش بینی کنند که در مجموع نزدیک به 50000 امتیاز جمع آوری می کند.

سوالات متداول در مورد Clan Capital

حداکثر کردن Clan Capital چقدر طول می کشد؟

اگر شما یک قبیله با 50 نفر فعال دارید که دائماً به پایتخت کمک می کنند، ممکن است آنقدر طول نکشید. تخمین شخصی من (با فرض اینکه شما یک قبیله نسبتاً فعال متشکل از 50 نفر هستید) حدود 8 تا 12 ماه برای حداکثر کردن سرمایه است، اگرچه نمی‌دانم آیا کسی حدس پیچیده‌تری دارد.

چگونه یک عمارت در نبرد کامل بسازم؟

شما می توانید بلافاصله پس از اتمام آموزش بازی، یک Mansion بسازید. روی هر کاشی کوچکی که می خواهید ساختمان را روی آن قرار دهید کلیک کنید. بعد، نماد Mansion را انتخاب کنید. با رعایت دستورالعمل های این مقاله می توانید این ساختمان را تخریب کنید.

چگونه سرمایه کلن خود را در کلش اف کلنز افزایش دهم؟

هرچه سطح Capital Hall شما بالاتر باشد، قبیله شما می تواند قفل مناطق بیشتری را باز کند. با این حال، نمی‌توانید پایتخت هال خود را ارتقا دهید، مگر اینکه قبیله شما تعدادی ساختمان را در تمام مناطق شما بازسازی کند. هشت ناحیه در پایتخت قبیله زیر قله پایتخت وجود دارد.

آیا دفاع در Clan Capital مهم است؟

در کلش اف کلنز داشتن دفاعی قوی به اندازه داشتن یک حمله توانمند اهمیت دارد. دفاع قوی در Clan Capital توانایی یک قبیله را در دفاع در برابر Raids در Clan Capital به حداکثر می رساند. دفاع ها برای محافظت از ساختمان های یک منطقه در برابر تخریب در Raids خدمت می کنند.

آیا Clan Capital می تواند به Clan XP بدهد؟

راه سوم برای دستیابی به Clan XP با تکمیل Raid Weekends در Clan Capital است. XP بر اساس سیستم تروفی در Clan Capital اعطا می شود.

در صورت خروج چه اتفاقی برای Clan Capital می افتد؟

اگر به سرمایه یک قبیله کمک کرده باشم اما بعد از آن کلن را ترک کنم، چه چیزی را از دست می دهم؟ منابعی که در پایتخت خرج کردید قابل پس گرفتن نیست. با این حال، شما می توانید آمار “مشارکت سرمایه” و همچنین سطح شهرت خود را حفظ کنید. همچنین می‌توانید هر مدال طلای سرمایه و رید را که به دست آورده‌اید، نگه دارید.
نقطه Clan Capital چیست؟

Clan Capital مرکز مرکزی است که در آن کل کلن در ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند. هر یک از اعضای یک قبیله قادر خواهد بود در ساخت این منطقه شگفت انگیز جدید برای تقویت دفاع خود و ارتقاء نیروهای خود مشارکت کند.

لیگ های Clan Capital چه فایده ای دارند؟

فکر می کنید قبیله شما بهترین است؟ زمان اثبات آن است! در Clan Capital، می توانید از طریق فعالیت خود در Raid Weekend ها، جوایز سرمایه برای قبیله خود کسب کنید.

همینطور بخوانید:

بهترین استراتژی های ارتش و حمله کلش اف کلنز برای هر تاون هال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت