دریافت تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل

دریافت تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل 2024

نحوه دریافت تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل – Dual Pistols

در حین بازی CoD Mobile، ممکن است متوجه شده باشید که بازیکنان در طول مسابقات از Dual Pistols استفاده می کنند. با این حال، بازی به طور رسمی شامل این اسلحه نمی شود، و شما را کنجکاو می کند که چگونه آنها را به دست آورده اند. خوب، این یک راز دیگر است زیرا ما شما را از طریق مراحل دریافت Dual Pistols در CoD Mobile راهنمایی می کنیم.

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید با استفاده از تپانچه های دوتایی در Call of Duty Mobile، گیم پلی خود را تقویت کنید؟ تو تنها نیستی! گرفتن آن تپانچه های دوگانه می تواند تجربه بازی شما را به طور کامل تغییر دهد و شما را به نیرویی تبدیل کند که در میدان جنگ با آنها حساب کنید.

بنابراین، دقیقاً چگونه تپانچه دوتایی را در CoD Mobile بدست می آورید؟ بیایید مستقیماً به جزئیات بپردازیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

راهنمای سریع باز کردن قفل تپانچه های دوتایی

تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل
تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل

باز کردن قفل تپانچه دوتایی در Call of Duty Mobile پیاده روی در پارک نیست، اما قطعاً قابل دستیابی است! اولین قدم این است که یک تپانچه را انتخاب کنید که به Akimbo اجازه دهد، که شما را قادر می‌سازد تا دوتایی داشته باشید. همه تپانچه های موجود در بازی این گزینه را ارائه نمی دهند، بنابراین انتخاب یک تپانچه مناسب بسیار مهم است.

هنگامی که یک تپانچه واجد شرایط را انتخاب کردید، گام بعدی تکمیل یک چالش خاص مرتبط با آن سلاح است. این چالش‌ها متفاوت هستند، اما معمولاً شامل گرفتن تعداد معینی از کشتار با تپانچه مورد نظر است. پس از تکمیل چالش، قفل امتیاز Akimbo را باز می‌کنید و به شما امکان می‌دهد دو تپانچه را همزمان در دست بگیرید!

نحوه باز کردن قفل تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل

تنها راه برای دریافت Dual Pistols در Call of Duty: Mobile استفاده از امتیاز Akimbo است. متأسفانه، پرک تنها با یک تپانچه منفرد سازگار است و آن .50 GS است. امتیاز Akimbo در CoD Mobile به شخصیت شما اجازه می دهد تا سلاح مشابهی را در هر دو دست خود تجهیز کند.
با این حال، به طور پیش فرض قفل است و تنها راه برای باز کردن قفل آن کشتن سه دشمن با تپانچه 50.5 GS بدون مرگ در مجموع 20 بار است. توصیه می کنیم برای تکمیل سریع این ماموریت، حالت هاردپوینت را روی نقشه Shipment بازی کنید.

هنگامی که چالش را کامل کردید، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر تپانچه دوگانه در کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید:

  1. از منوی اصلی به قسمت Loadout بروید.
  2. تپانچه ای را که قفل پیوست Akimbo را برای آن باز کرده اید انتخاب کنید.
  3. وارد منوی اسلحه ساز یا سفارشی سازی شوید.
  4. امتیاز Akimbo را در زیر گزینه‌های اتصال تپانچه پیدا و تجهیز کنید.

شایان ذکر است که ممکن است مجبور شوید یکی از پیوست های خود را جایگزین کنید تا آن را جا دهید. اکنون می‌توانید با استفاده از تپانچه .50 GS در CoD Mobile، Dual Pistols را دریافت کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که به قیمت دقت شلیک هیپ، قدرت شلیک شما را افزایش می دهد.

بنابراین، ما توصیه می کنیم از آن فقط در طول نبردهای نزدیک استفاده کنید، در غیر این صورت متوجه خواهید شد که نبردهای مهم را از دست خواهید داد. علاوه بر این، مطمئن شوید که از آن مخصوصاً در هنگام قرار گرفتن در کنار حریفان یا در موقعیت های تیراندازی متقابل استفاده کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

دریافت Dual Pistols در CoD Mobile
دریافت Dual Pistols در CoD Mobile

آیا می توانید تپانچه های دوگانه را بسازید؟

از نظر سلاح گرم، به ویژه تفنگ های دستی، استفاده دوگانه به دلیل غیرعملی بودن آن عموماً توسط علاقه مندان به سلاح گرم تقبیح می شود. اگرچه استفاده همزمان از دو تفنگ دستی مزیتی را برای مهمات آماده بیشتر به ارمغان می آورد، اما به دلیل سایر جنبه های حمل سلاح به ندرت انجام می شود.

آیا می توانید دو تپانچه حمل کنید؟

این به ایالت و گاهی اوقات شهری که در آن هستید بستگی دارد. همه ایالت ها اجازه پنهان کردن بیش از یک اسلحه را نمی دهند. بنابراین، سوال این است که آیا می توان با حمل دو سلاح پنهان شد؟ پاسخ کوتاه این است که بله، معمولاً می توانید دو سلاح را پنهان کنید.

همچنین بخوانید:

بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل – Pistol

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت