بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل - Pistol

بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل – Pistol

بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل

Pistol بیشترین استفاده را در Call of Duty Mobile در کنار لانچرها و چاقوها دارد. در این مقاله می‌خواهید بهترین بارگیری تپانچه در کالاف دیوتی موبایل را بیابید تا به شما کمک کند در جنگ‌های بیشتر پیروز شوید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

تپانچه در کالاف دیوتی موبایل

در مجموع 6 تپانچه وجود دارد و در اینجا لیستی داریم که از قوی ترین به ضعیف ترین مرتب شده است.

  • Shorty
  • J358
  • .50 GS
  • Renetti
  • MW11

L-CAR9 و Shorty در حال حاضر در تپانچه ها پیشرو هستند و هم در دست حرفه ای و هم در دست معمولی قابل مشاهده هستند.

در زیر می‌توانید همه تپانچه‌ها و دلیل قرار گرفتن آنها در رتبه مربوطه خود را بیابید.

1.بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل: L-CAR 9

بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل
بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل

L-CAR 9 تنها سلاح کمری تمام اتوماتیک در Call of Duty Mobile است که مانند SMG در cqc کار می کند.
L-CAR 9 در نبردهای نزدیک به یک چهارم آسیب زیادی وارد می کند، داشتن L-CAR 9 به عنوان ثانویه بسیار مفید است زیرا سرعت شلیک سریع و زمان سریع برای کشتن دارد.

ساخت بارگیری L-CAR 9 ما با ضمیمه هایی که دقت، برد و مهمات بیشتری را در خشاب شما افزایش می دهد، در صورتی که مهمات اصلی شما 0 باشد.

از نظر آماری عمیق، L-CAR 9 دارای برد اصلی 0 تا 8 متر است، قبل از اینکه آسیب وارد شود و 26 آسیب در همه جا به جز سر و پاها ایجاد کند.

از آنجایی که این تپانچه 28.6 آسیب وارد می کند، توصیه می کنیم فقط از L-CAR 9 در فاصله بسیار نزدیک استفاده کنید زیرا اسلحه آسیب زیادی از 14 متر خارج می کند.

2.بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل: Shorty

Shorty یک تفنگ ساچمه ای اکشن پمپ کوتاه است که می تواند 2 گلوله قبل از بارگیری مجدد شلیک کند. یک جایگزین برای کسانی که دوست دارند از یک سلاح با آسیب بالا استفاده کنند.
Shorty یک اسلحه جانبی عالی است که اگر می‌خواهید دشمنی را سریع‌تر از L-CAR 9 سرنگون کنید، باید از آن استفاده کنید، با این حال وقتی شلیک خود را از دست دادید، مجازات آن آسان است.

برای بارگیری آن، Shorty را با ضمیمه هایی می سازیم که کمک می کند اسلحه دقیق تر و راحت تر استفاده شود حتی در محدوده شلیک لگن.

از نظر جزئیات آماری، Shorty دارای برد اصلی 0 تا 3 متر است که تقریباً در محدوده نقطه خالی بسیار نزدیک است.

در محدوده اصلی، اسلحه هنگام ضربه زدن به ناحیه بالای سینه آسیب 25*9 وارد می کند، و این همان جایی است که ما به شدت توصیه می کنیم هنگام استفاده از Shorty به آن ضربه بزنید.

3.بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل: J358

J358 شبیه به یک هفت تیر در دیگر Call of Duty است، اما در COD Mobile عملکرد بسیار خوبی برای برد نزدیک دارد.
اگر به دنبال یک تپانچه خوب و نزدیک به برد هستید، J358 یک اسلحه عالی برای شما است، برد آن تا 18 متر طول می کشد که برد خوبی برای یک تپانچه است.

از نظر آسیب، J358 در هنگام ضربه زدن به هدشات 90 و هنگام ضربه زدن به هر جای دیگر 60 آسیب وارد می کند.

روی کاغذ، استفاده از آن یک تفنگ بسیار قوی است، اما به شما نیاز دارد که بسیار دقیق نیز باشید. از آنجا که شلیک از دست رفته شما را مجازات می کند زیرا سرعت شلیک بسیار پایینی دارد.

از لحاظ بارگیری، ما J358 را با ضمیمه هایی می سازیم که سرعت شلیک را افزایش می دهد، آسیب بدنه را بیشتر می کند و دقت کلی اسلحه را بهبود می بخشد.

J358 سزاوار این بود که در 3 برتر ما قرار بگیرد زیرا یک تپانچه کاملاً قدرتمند در COD Mobile است و شما باید آن را امتحان کنید.

4.بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل: 50 GS

.50 GS یا Deagle یک تپانچه با ضربه محکم است که به دلیل وارد کردن آسیب زیاد اما کنترل عقب و دقت سخت شناخته شده است.
هنگام استفاده از 0.50 GS شما یک برد اصلی بین 0 تا 10 متر دارید تا آسیب کامل 105 به سر و 70 در هر نقطه دیگری از بدن دشمن خود وارد کنید.

سرعت شلیک مناسبی دارد، اما پس از هر شلیک، پس زدن بسیار بالایی نیز دارد، به همین دلیل تصمیم می‌گیریم در عوض یک نسخه آکیمبو برای آن بسازیم.

ساخت بارگیری 0.50 GS Akimbo قدرتی را که این تپانچه دارد را در بر می گیرد و در عین حال دقت شلیک را بهبود می بخشد که به شما امکان می دهد با آن اسلحه را نیز اجرا کنید.

5. بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل: Renetti

بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات تپانچه در کالاف دیوتی موبایل

Renetti یک تپانچه انفجاری است که برای نبردهای نزدیک به یک چهارم خوب است، اما برای فرود انفجار بر روی هدف شما به دقت بالایی نیاز دارد.

هنگامی که یک تفنگ دارای حالت شلیک اصلی انفجار است، اساساً استفاده از آن دشوار است، مانند این تپانچه. پس از 10 متر دقت بسیار کمی دارد با توجه به آسیب بالایی که می تواند خروجی داشته باشد.

برد رنتی بین 0 تا 10 متر است و زمانی که به هر قسمتی از بدن به جز هد شات ضربه می‌زنید، با تفنگ 70 ضربه می‌زنید.

هدشات عاقلانه اسلحه را به 105 می رساند، اما رسیدن به آن 1 شلیک انفجاری بسیار سخت است. توصیه می کنیم به جای آن معده و ناحیه بالای سینه را هدف بگیرید.

برای بارگیری Renetti، ما با ضمیمه هایی ساخته ایم که به کاهش صدای شلیک، بهبود دقت کلی و سرعت شلیک کمک می کند که می تواند تفنگ را کمی دقیق تر کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

6. بهترین Pistol در کالاف دیوتی موبایل:MW11

MW11 ثانویه پیش‌فرض است که در اولین بازی COD Mobile دریافت می‌کنید، این یک سلاح جانبی قابل اعتماد است که آسیب خوبی وارد می‌کند.
MW11 آسیب خوبی وارد می کند اما برای رسیدن به TTK سریع آن باید به قسمت خاصی از بدن ضربه بزنید.

برد اصلی آن از 0 تا 9 متر است که فقط 1 متر بیشتر از Shorty است، از نظر MW11 آسیب 40.25 در هنگام ضربه به ناحیه بالای سینه و معده.

هنگام ضربه زدن به خروجی اسلحه تا 61.25 آسیب، هنگامی که به هدفی که دورتر از برد اصلی آن قرار دارد ضربه بزنید، آسیب کاهش می یابد.

برای بارگیری، ما MW11 را به یک تپانچه دوربرد می‌سازیم که همچنان می‌تواند آسیب وارد کند، به علاوه مهمات اضافی و سایر ملحقات را برای تقویت عملکرد این تفنگ اضافه کرده‌ایم.

همچین بخوانید:

بهترین تفنگ تهاجمی در COD Mobile

بهترین تک تیرانداز در COD Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت