آموزش دریافت الماس رایگان در فری فایر

آموزش دریافت الماس رایگان در فری فایر

آموزش دریافت الماس رایگان در فری فایر

بهترین روش ها برای دریافت الماس رایگان در فری فایر

مانند چندین بازی ویدیویی دیگر، Free Fire نیز دارای ارزهای درون بازی به شکل طلا و الماس است. این ارزها به عنوان رسانه ای برای خرید کلکسیون، لوازم آرایشی مختلف، شخصیت ها و تغییر نام کارت ها در بازی عمل می کنند. کسب طلای FF نسبتاً راحت تر از الماس است، زیرا آنها فقط به تکمیل ماموریت درون بازی و بازدید منظم از بازی نیاز دارند. از سوی دیگر، دومی با پول واقعی خریداری می شود.

الماس ها برای خرید اقلام کمیاب در بازی مورد نیاز هستند و بازیکنان را برای کسب آنها ترغیب می کنند. با توجه به نرخ های گرانی که دارند، بازیکنان به دنبال روش های مختلفی برای دریافت رایگان آنها هستند. راه های زیادی وجود دارد که می توان بدون خرج کردن یک پنی، الماس FF را بدست آورد. این مقاله برخی از آنها را روشن می کند.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

نحوه دریافت الماس رایگان در فری فایر

Free Fire ممکن است یک بازی موبایل رایگان برای بازی باشد، اما با تزئین شخصیت و اسلحه های خود با پوسته های فانتزی بسیار لذت بخش تر می شود. در حالی که بسیاری از این موارد را می توان به صورت رایگان باز کرد، بسیاری از موارد خوب از شما می خواهند که برای آنها مبلغی را در الماس بپردازید. با این حال، الماس برای خرید در بازی هزینه واقعی دارد. علیرغم اینکه چنین است، در اینجا راهنمای کاملی است که به روش های باز کردن قفل الماس در Free Fire به صورت رایگان می پردازد.

این راه‌ها قطعاً الماس نامحدود به شما نمی‌دهند، اما باید به شما در باز کردن قفل لوازم آرایشی مورد علاقه‌تان کمک کنند. اما مراقب باشید، زیرا بسیاری از وب سایت های تقلبی ادعا می کنند که الماس رایگان به شما ارائه می دهند. این وب سایت ها ممکن است خطرناک یا کلاهبرداری بالقوه باشند. با این حال، تنها راه دریافت آنها از طریق Garena یا خود گوگل است. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

نحوه دریافت الماس رایگان در فری فایر
نحوه دریافت الماس رایگان در فری فایر

1) امتیاز بازی

Play Store می تواند یک برنامه بسیار موثر در دریافت الماس FF رایگان به شما باشد. این فروشگاه آنلاین وظایفی مانند نصب اپلیکیشن و استفاده از آن را برای تعداد روزهای مشخصی به شما محول می کند. انجام چنین کارهایی به شما امتیازهای Play را می دهد که می توانید آن را نقد کنید. در غیر این صورت، می توانید از ویژگی درون برنامه ای استفاده کنید که به شما امکان می دهد این امتیازها را مستقیماً با الماس های FF بازخرید کنید.
با این حال، بازیکنان باید طبق وظایف Play Store از برنامه‌ها مسئولانه استفاده کنند. آنها ممکن است حاوی شرط بندی پول باشند و ممکن است اعتیادآور باشند.

2) Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards یکی از محبوب ترین روش های کسب الماس رایگان FF است. این به سادگی از شما می خواهد که نظرات خود را به اشتراک بگذارید و در نظرسنجی های سریع و ساده شرکت کنید. با انجام این کار، می توانید اعتبار Google Play یا کارت هدیه iTunes را دریافت کنید. سپس می‌توانید از آن‌ها برای پول نقد یا بازخرید الماس‌های FF از طریق ویژگی درون‌برنامه‌ای مانند آنچه در Play Store استفاده کنید.

راه دیگر برای دریافت Diamonds رایگان در Free Fire از طریق Google Opinions Rewards است. این یک برنامه از Google است که به کاربران هنگام تکمیل نظرسنجی، اعتبار Google Play را پاداش می‌دهد. اینها معمولاً نظرسنجی های سریعی هستند که Google از آنها برای جمع آوری داده ها و بهبود محصولات خود استفاده می کند.

به سادگی برنامه را دانلود کنید و وارد حساب Google خود شوید. هنگامی که یک نظرسنجی جدید برای تکمیل شما ظاهر می شود به شما اطلاع داده می شود. با تکمیل آن، اعتبار Google Play را در حساب خود دریافت خواهید کرد.

هنگامی که اعتبار Google Play را دریافت کردید، به سادگی Free Fire را باز کنید و مانند معمول الماس خریداری کنید. در گزینه پرداخت، اعتبار Google Play را انتخاب کنید تا الماس خود را به صورت رایگان در Free Fire دریافت کنید.

3) هدایا و اتاق های سفارشی

یکی دیگر از راه های آسان برای کسب الماس در فری فایر، شرکت در اتاق های سفارشی است. برندگان اغلب با جوایز نقدی بالا یا ارز ممتاز درون بازی، مانند الماس، پاداش می‌گیرند. اگرچه برنده شدن در چنین اتاق‌های سفارشی می‌تواند با توجه به جامعه عظیم بازی نسبتاً دشوار باشد، اما تلاش آن ضرری ندارد.

علاوه بر این، مراقب هدایایی باشید که YouTubers های FF اغلب در کانال های خود اعلام می کنند. آنها می توانند راهی سریع و آسان برای دریافت الماس رایگان درون بازی باشند.

4) کدها را بازخرید کنید

بازخرید کدها یکی از راه های اصلی برای کسب جوایز انحصاری در Free Fire است. آنها اغلب شامل ارزهای پریمیوم درون بازی، از جمله الماس هستند.

بنابراین، شما باید مراقب چنین کدهای بازخریدی باشید. اینجا را کلیک کنید تا در مورد همین موضوع به روز بمانید.

ساده ترین راه برای به دست آوردن الماس رایگان استفاده از کدهای بازخرید است که Garena اغلب در رویدادها و مسابقات ورزشی الکترونیکی به اشتراک می گذارد. هنگامی که یکی از این کدهای بازخرید را به دست آوردید، باید این مراحل ساده و سرراست را دنبال کنید تا الماس Free Fire خود را درخواست کنید:

  • مرحله 1: با استفاده از مرورگر وب خود به وب سایت رسمی بازخرید Free Fire Rewards بروید.
  • مرحله 2: با استفاده از هر یک از حساب های رسانه های اجتماعی خود مانند فیس بوک، توییتر، گوگل یا اپل آیدی وارد شوید.
  • مرحله 3: پس از ورود به سیستم، کد بازخرید خود را وارد کرده و دکمه تأیید را فشار دهید. جوایز ظرف 24 ساعت به حساب شما اضافه می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که کدهای بازخرید Free Fire فقط برای مدت معینی قابل اجرا هستند و معمولاً در عرض 24 ساعت منقضی می شوند.

5) حامیان مالی یوتیوبز

ممکن است زمانی که YouTubers های FF برنامه های حمایت شده خود را در میان ویدیوهای خود نمایش می دهند، اذیت شوید. با این حال، برخی از آنها می توانند در کسب الماس Free Fire مفید باشند.

برنامه‌هایی که از شما می‌خواهند نصب کنید، اغلب دارای نشانه‌های درون برنامه‌ای هستند که می‌توانید با انجام برخی کارها یا انجام بازی‌ها، آن‌ها را افزایش دهید. علاوه بر این، برنامه ها را از طریق پیوندهای ارائه شده در کانال های آنها نصب کنید یا کدهای تبلیغاتی داده شده آنها را در برنامه اعمال کنید. با توکن های جایزه درون برنامه ای به شما پاداش می دهد.

زمانی که مبلغ مشخصی را از طریق حالت‌های پرداخت برنامه جمع‌آوری کردید، این نشانه‌ها را نقد کنید. با مبلغی که به دست آورده اید می توانید الماس FF بخرید.

6) پرداخت نظرسنجی

Poll Pay یک برنامه GPT است که شامل نظرسنجی ها و آزمون هایی مانند Google Play Rewards است. این می تواند به شما کمک کند که الماس رایگان در Free Fire به دست آورید. تکمیل نظرسنجی ها و کارهای ساده در برنامه به شما پاداش هایی می دهد که در نهایت می توانید آن را نقد کنید. با استفاده از این پول به دست آمده می توانید الماس را در فری فایر بخرید.

توجه داشته باشید که پرداخت برنامه به کشوری که در آن زندگی می کنید بستگی دارد.

دریافت الماس رایگان در Free Fire
دریافت الماس رایگان در Free Fire

چگونه می توان الماس رایگان در Free Fire با کدهای Redeem دریافت کرد؟

ساده ترین راه برای کسب الماس رایگان در عنوان نبرد رویال موبایل از طریق کدهای بازخرید است. Free Fire یک صحنه ورزش های الکترونیکی توسعه یافته دارد و Garena به ارائه کدهای بازخرید رایگان بر اساس نقاط عطف بیننده در این مسابقات مشهور است. دسته‌های رسانه‌های اجتماعی Free Fire را بررسی کنید تا بدانید چه مسابقاتی در حال وقوع هستند و ببینید آیا آنها هدایایی دارند یا خیر.

از طرف دیگر، سازندگان هدایایی را نیز هر از گاهی میزبانی می‌کنند. بررسی کنید که آیا سازنده مورد علاقه شما میزبانی می کند یا نه و یک کد بازخرید را از آنجا دریافت کنید.

پس از دریافت کد بازخرید، که یک کد الفبایی شامل اعداد و حروف است، می توانید آنها را در سایت Redemption Fire Rewards بازخرید کنید.

  1. به سادگی وب سایت را در تلفن یا رایانه شخصی خود باز کنید.
  2. با یکی از حساب های رسانه های اجتماعی خود وارد حساب کاربری خود شوید. نمی‌توانید کدها را در حساب‌های مهمان بازخرید کنید. قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید آنها باید به یک حساب رسانه اجتماعی مرتبط شوند.
  3. پس از ورود به سیستم، به سادگی کد خود را وارد کنید تا الماس رایگان خود را در Free Fire بازخرید کنید.

اکنون که می‌دانید چگونه الماس‌ها را رایگان دریافت کنید، ادامه دهید و آن الماس‌ها را با آیتم‌های جالب درون بازی مبادله کنید که تجربه نبرد رویال شما را افزایش می‌دهد!

همچنین بخوانید:

چگونه آیدی فری فایر را پیدا کنیم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت