5 نکته برای خرج کردن الماس در فری فایر

5 نکته برای خرج کردن الماس در فری فایر

5 نکته برای خرج کردن الماس در فری فایر

بهترین نکته برای خرج کردن عاقلانه الماس در Free Fire

الماس ها بیشترین ارزش را در Free Fire دارند زیرا این ارز را نمی توان مانند طلا در بازی به دست آورد. در عوض، شما باید آنها را با پول واقعی خریداری کنید. این ارز ممتاز درون بازی در جنبه‌های مختلف بازی، از به دست آوردن کلکسیون‌ها از رویدادها، فروشگاه و Luck Royales گرفته تا حتی فعالیت‌هایی مانند تغییر نام، مورد نیاز است.
بنابراین، خرج کردن الماس در فری فایر ضروری است، زیرا هنگامی که الماس ها خرج می شوند، نمی توان آنها را بازگرداند. در اینجا برخی از نکاتی است که ممکن است برای نجات الماس رعایت کنید، آورده شده است با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

نکته: استفاده از الماس در Free Fire کاملاً ذهنی است و این لیست فقط نظرات نویسندگان را نشان می دهد.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

نکاتی برای استفاده هوشمندانه از الماس در فری فایر

بهترین نکات خرج کردن الماس در فری فایر
بهترین نکات خرج کردن الماس در فری فایر

5) از تغییر نام مستقیم با الماس خودداری کنید

فرآیند تغییر IGN یا نام انجمن در فری فایر بسیار پرهزینه است. برای تغییر نام مستعار خود باید 390 الماس خرج کنید، در حالی که در مورد نام صنفی، باید 500 الماس بخرید.

از طرف دیگر، برای تغییر مستقیم IGN با الماس، می‌توانید منتظر رویدادهایی باشید که کارت‌های تغییر نام را با نرخ تخفیف ارائه می‌دهند. همچنین می توانید با استفاده از Guild Tokens و تعداد انگشت شماری الماس آن را از بخش Exchange فروشگاه خریداری کنید. در ضمن تا زمان لزوم از تغییر نام صنف خودداری شود.

4) از چند لاک رویال اجتناب کنید

با جوایز ممتاز، Fire Luck Royale به طور معمول از شما می‌خواهد که الماس‌ها را برای چرخش خرج کنید. با این حال، برخی از آن‌ها، مانند رویدادهای Diamond Royale و Ring با مضمون، لوازم آرایشی را در تعداد خاصی از چرخش‌ها تضمین نمی‌کنند و ممکن است مجبور شوید چند هزار الماس برای به دست آوردن چند مورد خرج کنید. این ممکن است موثرترین راه برای استفاده از الماس در این بازی نباشد.

از سوی دیگر، هزینه خرید در دیگر لوک رویال‌ها مانند فروشگاه Moco و Feded Wheel را می‌دانید. پس از تعداد معینی چرخش، مجموعه ای از آیتم های از پیش تعیین شده را دریافت خواهید کرد. به طور کلی، اقلام موجود در آنها قیمت مناسبی نسبت به فروشگاه دارند.

3) پاس بویا می تواند انتخاب خوبی باشد

نوع ممتاز گذرنامه ماهانه Booyah بدون شک می تواند یک راه امیدوار کننده برای هزینه الماس در Free Fire باشد. این پاس 499 الماس قیمت دارد و پس از تکمیل موفقیت آمیز، دو لباس منحصر به فرد، پوست اسلحه دائمی، بنرها و آواتارها و چندین لوازم آرایشی دیگر به دست خواهید آورد.

برای به دست آوردن BP EXP مورد نیاز و پیشرفت در سطوح، باید سخت تلاش کنید تا ماموریت های روزانه و هفتگی را پشت سر بگذارید. با این حال، دریافت نسخه Premium Plus برای 999 الماس برای شروع 50 سطح و Deluxe Box post 150 ممکن است ارزش هزینه اضافی را نداشته باشد.

5 نکته برای الماس در Free Fire
5 نکته برای الماس در Free Fire

2) از خرید مستقیم اقلام از فروشگاه و بدون تخفیف خودداری کنید

Garena به طور منظم فروش را در بخش های مختلف فروشگاه Free Fire سازماندهی می کند. در بسیاری از موقعیت‌ها، ممکن است فرصتی برای دریافت اقلام با نصف قیمت مشخص‌شده داشته باشید و در خریدهای درون بازی، تعداد زیادی الماس صرفه‌جویی کنید.
با این حال، در این صورت، ممکن است نتوانید بلافاصله کالای مورد نظر را خریداری کنید. این فروش ها در جشن سالگرد بازی برجسته تر است.

1) الماس را در طول فروشگاه Level Up، Mystery Shop و سایر رویدادهای مشابه خرج کنید

توسعه دهندگان به طور منظم چندین رویداد را در Free Fire اجرا می کنند، که در آن کل مجموعه ای از آیتم های موضوعی در دسترس است. برخی از رویدادهای برجسته عبارتند از Level Up Shop، Value Pack، Craft your Armory و Mystery Shop که چند بار در طول سال در دسترس هستند و اقلام را تا 90٪ تخفیف ارائه می دهند. بنابراین، پس انداز کردن الماس ها تا رسیدن به این رویدادها می تواند ایده خوبی باشد.

با این حال، این نباید شما را از شرکت در رویدادهای معمولی منصرف کند، اگر آنها دارای پاداش هایی هستند که می خواهید به دست آورید.

توجه: با توجه به محدودیت‌های اعمال‌شده توسط دولت در Free Fire، بازیکنان هندی باید از بازی کردن خودداری کنند. با این حال، ممکن است در نسخه MAX عنوان که در لیست برنامه های محدود نیست شرکت کنید.

همچنین بخوانید:

آموزش دریافت الماس رایگان در فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت