بهترین تنظیمات فری فایر برای بهترین عملکرد

بهترین تنظیمات فری فایر برای بهترین عملکرد

بهترین تنظیمات فری فایر

 چگونه تنظیمات خود را برای حداکثر عملکرد در Free Fire MAX پیکربندی کنید

امروز راهنمای کامل و دقیقی با بهترین تنظیمات Free Fire max برای شما آورده ایم، با سایت گیمو گیفت همراه باشید

برای زنده ماندن در Free Fire MAX باید بهترین عملکرد را داشته باشید. در مورد بهترین بازیکنان Free Fire جهان، آنها تصمیم می گیرند که خود را وقف داشتن تنظیمات کنترل عالی کنند. نه اینکه این سطح بازی آنها را مشخص کند، اما مطمئناً ارتباط بالایی دارد.

حال، بدیهی است که اگر حرفه ای ها به این جنبه اهمیت زیادی می دهند به این دلیل است که در سطح شما تأثیر می گذارد. بنابراین، تعیین کننده است که شما، به عنوان یک بازیکن معمولی، بهترین تنظیمات را برای صعود به موقعیت ها داشته باشید، همانطور که قبلاً هرگز نداشتید.

برای این کار، راهنمای کامل و دقیق با بهترین تنظیمات Free Fire max را برای شما آورده ایم.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

بهترین تنظیمات فری فایر
بهترین تنظیمات فری فایر

سلاح: بخش اساسی از حداکثر تنظیمات فری فایر

همانطور که باید بدانید در این بازی سلاح های مختلفی وجود دارد. هر یک از آنها برای یک سناریوی ایده آل خاص طراحی شده اند. ممکن است دوست داشته باشید از سلاح های کوتاه برد مانند تفنگ ساچمه ای یا تپانچه یا تک تیرانداز برای مسافت های طولانی استفاده کنید.

باور کنید یا نه، نوع اسلحه ای که ترجیح می دهید تاثیر زیادی در تنظیمات شما دارد. بر این اساس ممکن است به حساسیت کم و بیش نیاز داشته باشید که به نوبه خود به سبک بازی شما بستگی دارد.

از این نقطه به بعد، همه چیز به شما بستگی دارد، هیچ پیکربندی استاندارد کامل و غیرقابل تغییری وجود ندارد. با این حال، می توانید از یک مدل به عنوان پایه استفاده کنید تا تغییرات خاصی را متناسب با خود انجام دهید.

بهترین تنظیمات برای Free Fire MAX چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، هیچ تنظیمات کاملی برای همه وجود ندارد. با این حال، ما مقداری حساسیت برای تنظیمات حداکثر Free Fire شما داریم.

اول از همه، Free Fire MAX همان سبک حساسیت نسخه سنتی خود را حفظ می کند. به همین ترتیب، توصیه می کنیم بالاترین مقدار را برای تنظیمات حساسیت کلی نگه دارید، برای اطلاعات بیشتر تنظیمات پخش کننده Free Fire Pro را بررسی کنید. این به شما این امکان را می دهد که به طور موثری پس زدن سلاح مورد استفاده خود را کنترل کنید.

به ویژه در هنگام استفاده از سلاح های خودکار مفید خواهد بود. صرف نظر از مورد، همیشه سعی کنید مقدار کلی را بین 95 تا 100 نقطه حساسیت نگه دارید. متوجه تفاوت باورنکردنی این حساسیت در تنظیمات خود خواهید شد.

ما توصیه می کنیم که نقطه قرمز را روی حساسیت 85 تنظیم کنید. این مقدار ایده آلی است که به شما امکان می دهد هنگام هدف گیری دقیق تر باشید. هنگام استفاده از آن متوجه خواهید شد که به طور قابل توجهی کندتر از دید معمولی شما است، بنابراین می توانید خود را بهتر روی حریف قرار دهید. در عین حال، این به ویژه برای افزایش تعداد عکس های سر شما مفید خواهد بود.

شما می توانید پیکربندی مشابهی را برای چشمی x2 اعمال کنید. این بزرگنمایی بالاتر از دید نقطه قرمز دارد، با این حال، ما نمی توانیم آن را منحصر به فواصل دور در نظر بگیریم. این منظره ای است که به شدت با هر موقعیتی سازگار است، بنابراین حساسیت آن نسبتاً قابل تغییر است. ما مقادیر بین 70 تا 85 نقطه حساسیت را توصیه می کنیم.

در مورد مناظر با بزرگنمایی بالاتر، 4x و AWP، توصیه می کنیم از مقادیر بین 50 تا 70 امتیاز استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که هنگام هدف گیری سرعت کمتری داشته باشید که به شما دقت بیشتری می دهد.

در نهایت می توانید از 70 نقطه حساسیت برای نگاه آزاد استفاده کنید. بنابراین، شما زمان واکنش سریعی خواهید داشت تا به هر موقعیتی پاسخ دهید. در صورتی که دشمن شما را غافلگیر کند، می توانید سر او را به روشی بسیار سریع هدف بگیرید.

بهترین تنظیمات Free Fire max
بهترین تنظیمات Free Fire max

گرافیک و پیکربندی صدا تنظیمات فری فایر

باور کنید یا نه، گرافیک تاثیر خاصی بر سطح بازی بازیکن دارد. اگر می خواهید شروع به افزایش رتبه خود در Free Fire کنید، باید آنچه را که از نظر گرافیکی می خواهید متعادل کنید.

توصیه نمی شود که از گرافیک حداکثر استفاده کنید. صرف نظر از اینکه دستگاه شما از تقاضای بازی پشتیبانی می کند، باید از گرافیک متوسط ​​یا پایین استفاده کنید. دلیل این امر به دلیل عناصر منحرف کننده ای است که جزئیات گرافیکی بالا به همراه دارد.

اگر از گرافیک بالا استفاده می کنید ممکن است کیفیت بالاتری داشته باشید و ذرات بیشتر، رنگ های تعریف شده تر و بافت های واقعی را ببینید. با این حال، اینها فقط عناصر منحرف کننده برای بازیکنانی هستند که می خواهند سطح خود را افزایش دهند.

اگر فقط می خواهید Free Fire MAX را برای لذت شخصی بازی کنید، مشکلی وجود ندارد. داشتن گرافیک بالا تجربه فوق العاده ای را در این بازی به شما می دهد.

از طرفی صدای بازی نیز می تواند در بازی های شما کمی حواس پرت شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که موسیقی را به 0 برسانید، اما توصیه نمی شود که صدای دسته های دیگر را کاهش دهید، برعکس.

توصیه می کنیم حجم کلی بازی را به 85-100 امتیاز افزایش دهید تا بتوانید صدای بازیکنان دیگر را تشخیص دهید. اگر صدایی در این بخش ندارید، این خطر را دارید که متوجه صداهای حریفان نزدیک به موقعیت خود نشوید. این یک ابزار اساسی است که هر بازیکن حرفه ای همیشه در دست دارد.

سیستم انتخاب خودکار تنظیمات فری فایر

این چیزی بیش از یک سیستم کمکی در لحظه هدف گیری نیست. شما می توانید از 3 گزینه انتخاب کنید: پیش فرض، حالت دقیق، یا کنترل کامل.

  • در حالت اول، در جایی که بازی از هدف گیری شما مراقبت می کند، حداکثر کمک را دارید. این برای افرادی که تازه شروع به ادغام در بازی کرده اند ایده آل است. فقط باید نگران عکسبرداری در این سیستم باشید.
  • اگر حالت دقیق را انتخاب کنید، یک کمک متوسط ​​خواهید داشت که در آن بازی به شما کمک می کند تا روی حریفان تمرکز کنید. به اندازه روش پیش‌فرض کمکی نیست، اما به شما آزادی کاملی در مورد دقت شما نمی‌دهد. این برای بازیکنانی که قبلاً در بازی تجربه کرده اند عالی است.
  • در نهایت، حالت کنترل کامل فقط برای بازیکنانی در نظر گرفته شده است که با کنترل ها آشنا هستند. در اینجا به هیچ وجه از دید خود هیچ کمکی نخواهید داشت، بنابراین منحصراً در جایی که هدف شماست قرار می گیرد.

البته فکر نمی کنیم که بهترین جایگزین حالت های کمکی باشد، اصلاً. اگرچه در این موارد شما از کمک هوش مصنوعی برخوردار هستید، اما کنترل کاملی بر حرکات خود ندارید، بنابراین می توانید ضربات را از دست بدهید. علاوه بر این، هیچ امکانی برای اصلاح بازیکنان در حال حرکت یا سناریوهای دیگر ندارید.

انتخاب یک یا آن سیستم کاملاً به تجربه شما در بازی بستگی دارد. با این حال، در حالت ایده آل، باید از سیستم کنترل کامل برای رسیدن به سطح مطلوب بازی استفاده کنید.

مهم ترین نکته: پیکربندی خود را با سبک بازی خود تنظیم کنید.

تغییر دادن تنظیمات Free Fire MAX
تغییر دادن تنظیمات Free Fire MAX

همانطور که در ابتدای این راهنما اشاره کردیم، تنظیمات حداکثر Free Fire برای شما به سبک بازی شما بستگی دارد. بسته به سلاحی که استفاده می‌کنید و مسیرهایی که معمولاً استفاده می‌کنید، ممکن است از یک تنظیمات لذت ببرید. به همین دلیل، توصیه می کنیم چندین حساسیت را امتحان کنید.

بهترین بازیکنان رتبه بندی شده Free Fire، برای یافتن حساسیت ایده آل خود وقت صرف می کنند و می توانند کمی پیچیده باشند. با این حال، اگر می خواهید سطح بازی خود را افزایش دهید، بهترین کار است. پیروی از تنظیمات Free Fire pro مستقیماً منجر به برنده شدن بازی های شما نمی شود. خود بازیکنان حرفه ای تنظیمات بسیار متفاوتی دارند.

برای اینکه بفهمید چه چیزی بیشتر برای شما مناسب است، علاوه بر تست حساسیت، توصیه می کنیم سبک بازی خود را تجزیه و تحلیل کنید. بررسی کنید که با کدام سلاح ها در طول توسعه بازی احساس راحتی می کنید. پس از دانستن این موضوع، می توانید تغییرات کوچکی در پیکربندی کنترل های خود ایجاد کنید.

لازم به ذکر است که انجام تغییرات زیاد در این پیکربندی توصیه نمی شود. قبل از اینکه واقعاً تغییری ایجاد کنید، باید با یک یا آن حساسیت سازگار شوید. اگر از این روش پیروی نکنید، ممکن است با عادت نکردن بازی خود به یک تنظیمات، به سطح دائمی پایینی برسید.

چگونه تنظیمات Free Fire MAX را تغییر دهیم؟

برای اینکه بتوانید تمام تغییراتی را که ذکر کردیم انجام دهید باید به تنظیمات در منوی اصلی بروید. شما به این بخش در سمت راست بالای صفحه اصلی بازی با نام تنظیمات دسترسی خواهید داشت. در اینجا باید روی قسمت حساسیت کلیک کنید.

پس از دسترسی به این بخش می توانید تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. توصیه می کنیم از پایه استاندارد ارائه شده در ابتدای این راهنما استفاده کنید. با این حال، به یاد داشته باشید، شما همیشه می توانید با توجه به سبک بازی و راحتی خود تغییراتی ایجاد کنید.

هنگامی که تمام تغییرات مورد نظر خود را انجام دادید، فقط تنظیمات را ذخیره کنید. اکنون می توانید از تنظیمات خارج شوید و از پیکربندی جدید خود لذت ببرید.

همچنین بخوانید:

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر ۲۰۲۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت