نحوه خارج شدن از لیگ لجند کلش آف کلنز

نحوه خارج شدن از لیگ لجند کلش آف کلنز 2024

چگونه از لیگ لجند کلش آف کلنز خارج شویم؟

آیا نمی دانید که چگونه می توانید از لیگ لجند کلش آف کلنز خارج شوید؟ در اینجا همه چیزهایی است که برای انصراف از تحصیل Legend League باید بدانید.

Clash Of Clans دارای حالتی به نام Legend League است. پس از به دست آوردن 5000 تروفی، از شما دعوت می شود که به آن بپیوندید. در طول این لیگ شما باید به 8 بازیکن حمله کنید و با شکست دادن آنها غنائم جمع آوری کنید. اگرچه کل فرآیند ثبت نام در این حالت بازی بسیار آسان است، طرفداران COC تلاش کرده اند تا دریابند که چگونه می توانند از این لیگ خارج شوند.

بازیکنان ممکن است نیاز به ترک این حالت را احساس کنند زیرا هیچ رشد یا بهبودی در تعداد تروفی های خود مشاهده نمی کنند. برای کمک به شما در این زمینه، در این راهنما به شما اشاره کرده ایم که چگونه می توانید از این لیگ خارج شوید.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

Legend League کلش آف کلنز

اگر عمیقاً در ماجراجویی کلش آف کلنز خود هستید و از خود می‌پرسید: «چگونه از Legend League خارج شوم؟» در نقطه مناسبی هستید. ما در حال بررسی این سوال رایج با یک پاسخ ساده هستیم تا به شما کمک کنیم گیم پلی خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

پرسیدن نحوه ترک Legend League در کلش آف کلنز فقط به معنای عقب نشینی نیست. همچنین در مورد اصلاح استراتژی شما است. بیایید بررسی کنیم که چگونه می توانید این تغییر را ایجاد کنید و چرا ممکن است بخواهید آن را در نظر بگیرید.

نحوه خارج شدن از لیگ لجند کلش آف کلنز

لیگ لجند کلش آف کلنز
لیگ لجند کلش آف کلنز

اگر تروفی های شما به زیر 4900 برسد، می توانید از این لیگ حذف شوید. برای انجام این کار، باید چندین بار تلاش کنید و مورد حمله قرار بگیرید. این باعث می شود که غنائم خود را از دست بدهید زیرا توسط حریف خود شکست خوردید. هنگامی که به پایان روز لیگ رسیدید، اگر بیش از 4901 جام نداشته باشید، از این حالت بازی خارج خواهید شد. از آنجایی که هیچ گزینه درون بازی برای انصراف از Legend League وجود ندارد، باید از خود این روش استفاده کنید.

هنگامی که از این لیگ خارج شدید، به لیگ تایتان تنزل خواهید داد. با این حال، هنگامی که به 5000 تروفی برگردید، یک دعوت نامه برای ثبت نام در لیگ Legend دریافت خواهید کرد.

این همه آن چیزی است که باید در مورد خروج از Legend League در کلش اف کلنز بدانید. از آنجایی که به این بازی علاقه نشان داده‌اید، می‌توانید بخش کلش اف کلنز ما را نیز مرور کنید و به خواندن درباره نحوه ارتقای سطح قبیله خود و دریافت اطلاعات درباره رویداد Hammer Jam، در اینجا در Gamer Tweak ادامه دهید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Legend League کلش آف کلنز

کوتاه و شیرین: حذف از Legend League

ترک Legend League ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. به عبارت ساده، در حالت چند نفره حمله را متوقف می کنید. بله، به همین سادگی است. هنگامی که حملات را آغاز نکنید، غنائم به دست نمی‌آورید، که کلید خروج از Legend League است.

این فرآیند بر مکانیزم کلش اف کلنز متکی است. از آنجایی که رتبه شما در Legend League بر اساس تعداد جام های شما است، حمله نکردن به این معنی است که تعداد جام های شما افزایش نمی یابد. با گذشت زمان، وقتی بازیکنان دیگر به شما حمله می‌کنند و برنده می‌شوند، تعداد تروفی‌های شما کاهش می‌یابد و باعث می‌شود در نهایت از Legend League خارج شوید.

چگونه از لینگ افسانه ای کلش آف کلنز تنزل رتبه پیدا کنیم؟

اگر سعی کنید وارد یک روز لیگ جدید شوید و کمتر از 4901 تروفی باشید، دوباره به لیگ تایتان تنزل خواهید داد.

چگونه جستجوی لیگ افسانه خود را لغو کنم؟

لغو شرکت در Legend League ساده است. فقط در نبردهای Legend League از حمله دست بردارید. بله، به همین سادگی است. هنگامی که شرکت را متوقف کردید، پس از پایان فصل به طور خودکار از شرکت خارج خواهید شد.

همچنین بخوانید:

نحوه استفاده از سوپر معجون کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت