نحوه استفاده از سوپر معجون کلش آف کلنز

نحوه استفاده از سوپر معجون کلش آف کلنز

سوپر معجون کلش آف کلنز چیست و چگونه استفاده می شود؟

کلش آف کلنز یکی از محبوب‌ترین و بازی‌شده‌ترین بازی‌های جهان است و یکی از مهم‌ترین بازی‌های اضافه شده، سوپر معجون کلش آف کلنز است. بسیاری از بازیکنان به سختی از آن استفاده بهینه می کنند. اگر به دنبال استفاده دقیق از آنها برای حداکثر سود هستید، در مکان مناسبی هستید. بدون مقدمه بیشتر، بیایید نیروهای خود را در CoC افزایش دهیم.

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید از یک معجون فوق العاده در کلش اف کلنز استفاده کنید؟ بیایید مستقیماً وارد آن شویم و آن را به روشی که به راحتی قابل درک باشد تجزیه کنیم.

بنابراین، شما به دنبال این هستید که چگونه از یک معجون فوق العاده در کلش آف کلنز استفاده کنید، درست است؟ خوب، شما در بهترین نقطه برای یادگیری دقیقاً آن هستید.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

استفاده از یک معجون فوق العاده ساده

سوپر معجون کلش آف کلنز
سوپر معجون کلش آف کلنز

اول از همه، یک معجون فوق العاده یک آیتم جادویی در کلش آف کلنز است که به شما امکان می دهد سربازان خود را به نسخه های فوق العاده خود ارتقا دهید. نسخه های سوپر قوی تر هستند و توانایی های ویژه ای دارند که می توانند جریان نبرد را به نفع شما تغییر دهند.

برای استفاده از یک معجون فوق العاده، روی دکمه «اقلام جادویی» در موجودی درون بازی خود ضربه بزنید. به دنبال بطری معجون با “S” درخشان روی آن بگردید – این معجون فوق العاده است! آن را انتخاب کنید، سپس انتخاب کنید که کدام یک از نیروهای واجد شرایط خود را می خواهید به نسخه فوق العاده خود تبدیل کنید. به یاد داشته باشید، این تحول عالی به مدت سه روز ادامه دارد. همچنین، فقط سربازان خاصی می‌توانند فوق‌العاده باشند، بنابراین مطمئن شوید که نیروهای مناسب را برای تقویت آماده کرده‌اید!

چگونه از Super Potion در کلش اف کلنز (CoC) استفاده کنیم؟

برای استفاده از Super Potion در کلش آف کلنز، باید ساختمان “Sauna” را باز کنید تا یک سرباز به مدت 3 روز به یک Super Troop تبدیل شود. می توانید آن را با 300 جم از معامله گر خریداری کنید. همچنین می‌توانید پس از رسیدن به تاون هال 11، آن را به عنوان جایزه از سوی «کلن گیمز» برنده شوید. Super Potion یک آیتم جادویی است که به شما امکان می‌دهد به‌جای استفاده از 25000 Dark Elixir، یک سرباز را به مدت 3 روز در همتای Super Troop خود تقویت کنید.

پس از ارتقاء به TH 11، ساختمان جدیدی به نام سونا درست در کنار چادر معامله گر ظاهر می شود. این جایی است که می توانید نیروهای Super Troops را هنگامی که آنها را در آزمایشگاه خود ارتقا دهید، دریافت کنید. سطح مورد نیاز برای نیروها معمولاً از سطح 8 شروع می شود. بنابراین باید مطمئن شوید که آنها در آزمایشگاه خود ارتقا یافته اند.

سوپر معجون کلش آف کلنز چیست
سوپر معجون کلش آف کلنز چیست

فرآیند گام به گام

بنابراین وقتی همه چیز آماده شد، در اینجا نحوه استفاده از سوپر معجون کلش اف کلنز در مراحل زیر آمده است:

  • روی ساختمان سونا کلیک کنید.
  • روی سربازی که می خواهید به Super Troop تبدیل کنید کلیک کنید.
  • یک پنجره جدید این گزینه را می دهد که از Super Potion یا Dark Elixir برای ارتقا استفاده کنید.
  • روی Super Potion کلیک کنید تا از آن برای ارتقای سربازان خود استفاده کنید.
  • اکنون شما به طور موثر نیروهای عادی خود را به یک Super Troop تقویت کرده اید.
  • شما می توانید تا 2 Super Troops را همزمان تقویت کنید.
Super Potion در کلش آف کلنز
Super Potion در کلش آف کلنز

باید توجه داشته باشید که Power Potion تنها نیروهای شما را به حداکثر سطح مجاز آزمایشگاه شما ارتقا می دهد. بنابراین مطمئن شوید که آزمایشگاه خود را به حداکثر سطح ممکن که توسط تاون هال شما پشتیبانی می شود ارتقا دهید تا حداکثر مقدار را به دست آورید. نقطه ضعف خرید زیاد پاور پوشن این است که ارزش فروش آنها به جای هزینه خرید 300 جم، فقط 10 جم است. بنابراین، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که آن‌ها را به عنوان جایزه در بازی‌های Clan برنده شوید، از Dark Elixir استفاده کنید تا Super Troops را تقویت کنید تا ارزش بیشتری کسب کنید.

چرا نمی توانم از سوپر معجون کلش آف کلنز خود استفاده کنم؟

هنگامی که دو نوع مختلف از Super Troops در حال حاضر فعال هستند یا اگر هدف معتبر نیست، نمی توان از معجون استفاده کرد. این شامل بازیکنانی می شود که سوپر سونا را در پایگاه خود ندارند.

چگونه از معجون هایم در کلش اف کلنز استفاده کنم؟

برای استفاده از آنها، به سادگی به موجودی خود بروید، روی معجون مورد نظر خود ضربه بزنید و سپس “استفاده” را بزنید. به همین راحتی! این دم‌نوش‌های جادویی می‌توانند کارهایی مانند سرعت بخشیدن به آموزش نیروهای شما، افزایش مجموعه منابع یا تقویت دفاع شما را انجام دهند.

همچنین بخوانید:

چگونه در چالش بال باستر کلش آف کلنز ۳ ستاره کنیم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت