ترفند های فری فایر جدید 2023

ترفند های فری فایر جدید 2023

ترفند های فری فایر جدید

نکات و ترفندهای Garena Free Fire برای مبتدیان ضروری است، به ویژه از آنجایی که آنلاین بسیار رقابتی است. با این نکات اساسی، تجربه بازی شما افزایش می یابد و احتمالاً بدون توجه به سختی آنها، در مسابقات با موفقیت بیشتری روبرو خواهید شد. در این مقاله از سایت گیمو گیفت قصد داریم به ترفند های فری فایر جدید بپردازیم، با ما همراه باشید.

با Garena Free Fire، ایده مانند هر بازی بتل رویال دیگری است. باید تا آخرش زنده بمونی صرف نظر از این که آیا شما با تمام تفنگ های آتشین می روید یا تصمیم می گیرید تا پایان مسابقه راه خود را کمپ کنید. غارت عامل مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید. اگر تجهیزات مناسبی نداشته باشید، صرف نظر از رویکردتان به مسابقه، با مشکلاتی مواجه خواهید شد. علاوه بر این، چند نکته و ترفند ساده به نظر می رسد، اما بسیاری از بازیکنان نمی توانند آنها را دنبال کنند. به همین دلیل است که ما بهترین نکات و ترفندهای Garena Free Fire را برای شما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید هر چه بیشتر مسابقات را برنده شوید.

از همین روی، بیایید این نکات و ترفندها را بررسی کنیم.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

ترفند های فری فایر جدید
معرفی ترفند های فری فایر جدید 2023
  • به خاطر آن وارد آتش‌بازی نشوید.

اگر بیشتر بازیکن تهاجمی هستید، می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که وارد جنگ‌های آتش‌سوزی و جستجوی دشمنان شوید. اگرچه این می تواند برای نسبت های شما خوب باشد، اما راه ایده آلی برای برنده شدن در مسابقه بتل رویال نیست. همیشه باید دعواهای خود را عاقلانه انتخاب و انتخاب کنید. اگر انفرادی بازی می‌کنید و می‌بینید که بیش از دو حریف وجود دارد، از راه خود دوری کنید. این احتمال وجود دارد که شما در مسابقه آتش نشانی برنده نخواهید شد و شانس خود را برای برنده شدن در مسابقه نیز از بین خواهید برد. اگر تیم خوبی دارید که از شما پشتیبانی می کند، آن را دنبال کنید. از حضور دشمنان خود آگاه باشید و در صورت امکان سعی کنید به اطراف بروید.

  • غارت برای بارهای بزرگ

صرف نظر از اینکه غارت چقدر وسوسه انگیز است، وقتی در معرض دید قرار می گیرید هرگز نباید غارت کنید. هنگام غارت در برابر دشمنان خود آسیب پذیر می شوید، به خصوص زمانی که یک منطقه باز است. برخی از حریفان حتی منتظر می مانند تا بازیکنان به یک زمین باز بیایند تا غارت کنند و سپس آنها را بکشند. به جای اینکه طعمه تاکتیک ها شوید، مطمئن شوید که پوشش کافی برای غارت در آرامش نسبی دارید. این کار شما را از سردردهای فراوان و نیاز به کنترل مداوم شانه خود نجات می دهد. گاهی اوقات، غارت ارزش زحمت کشیدن را ندارد.

  • به دنبال کنترل پنجه نروید.

برخلاف اکثر افرادی که کنترل پنجه را برای بازی توصیه می کنند، ما معتقدیم که کنترل پنجه برای بازیکنان تازه کار دشوارتر خواهد بود. تسلط بر قرار دادن انگشتان مورد نیاز برای این سطح می تواند چالش برانگیز باشد. در عوض، از انگشت شست خود برای بازی استفاده کنید و از کنترل ها استفاده کنید. این کار تجربه بازی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند و می‌توانید بازی را سریع‌تر انجام دهید. تنها موردی که باید از کنترل پنجه استفاده کنید این است که از استفاده از انگشت شست خود برای بازی ناراحت نیستید.

  • جستجوی زمین بالاتر

در بازی های بتل رویال، گزینه بهتر این است که به سمت زمین های بالاتر بروید. هر ارتفاعی به شما مزیت می دهد و میدان دید شما را افزایش می دهد. این کار تشخیص دشمنان و حذف آنها را برای شما آسان تر می کند بدون اینکه آنها حتی متوجه شوند چه اتفاقی می افتد. با این حال، مطمئن شوید که پوشش کافی دارید. قرار گرفتن در زمین های مرتفع هر مزیتی را که در وهله اول می توانستید داشته باشید را از بین می برد. بدون هیچ پوششی در ارتفاعات، دشمنان می توانند شما را از دور تشخیص دهند.

  • در EP انبار کنید

EP یک منبع مفید در Garena Free Fire است. وقتی مسابقه را شروع می کنید، بدون EP شروع می کنید. همانطور که بازی را انجام می دهید، می توانید EP را از منابع اطراف نقشه جمع آوری کنید. EP حیاتی است زیرا می توان آن را هر ثانیه پس از تحمل آسیب های فراوان به HP تبدیل کرد. اگر EP کافی داشته باشید، HP شما را به ارزش کل برمی گرداند. در دراز مدت، EP به شما کمک می کند تا در مسابقات زنده بمانید. می توانید از آیتم Bonfire استفاده کنید یا قارچ هایی را که در نقشه پخش شده اند برای EP مصرف کنید. اگر مهارت “قاتل دیوانه” را برای شخصیت خود دارید، هر کشتن 80 EP به شما می دهد.

راز و ترفند فری فایر

Free Fire در سال 2017 وارد بازار شد و از آن زمان به بعد بخشی از زندگی بسیاری از مردم بوده است و در کنار Fortnite و PUBG Mobile در میان مهم ترین ها قرار گرفته است. تا به امروز بیش از 100 میلیون بار تنها از پلتفرم گوگل پلی دانلود شده است.

این یک بازی نبرد، ماجراجویی و استراتژی است که در آن 50 بازیکن از یک هواپیما در یک جزیره سقوط می کنند. در آنجا آنها باید تدارکات و اسلحه به دست آورند تا پس از اینکه تنها بازمانده باشند، برای موقعیت برنده رقابت کنند.

تقلب ها و اسرار و ترفندهای Garena Free Fire

اگر بازی را دوست دارید و می‌خواهید شانس بیشتری برای تنها بازمانده بودن داشته باشید، این ترفندهای Garena Free Fire را دنبال کنید تا برنده شوید.

انواع مختلفی از آنها وجود دارد، از بازیابی حساب تعلیق شده Garena Free Fire گرفته تا شارژ مجدد رایگان الماس Garena Free Fire.

  • اولین نفر باشید

برای اینکه جزو اولین افرادی باشید که از هواپیما سقوط می کنند، ساعت 3:35 صبح به داخل بپرید. به این ترتیب شما جزو اولین کسانی خواهید بود که به سرزمین اصلی می روند و می توانید بهترین منابع را جمع آوری کنید.

  • چتر نجات را باز نکنید

نگران نباش روی زمین نمی خوری. این غیرممکن است، زیرا چتر نجات تنها زمانی باز می شود که شما در حال فرود هستید.

آن را به صورت دستی باز کنید و فقط ثانیه های فرود گرانبها را هدر می دهد که می تواند به قیمت پیروزی شما تمام شود.

راز و ترفند فری فایر
معرفی راز و ترفند فری فایر در سایت گیمو گیفت
  • فقط در صورت لزوم شلیک کنید

روی نقشه، بازیکنان دیگر می‌توانند ببینند که آیا قبلاً به یک منطقه شلیک کرده‌اید یا خیر. این شما را در یک نقطه ضعف قرار می دهد، زیرا هر بار که عکس می گیرید ردی از موقعیت مکانی خود به جا می گذارید که باعث می شود سایر کاربران به راحتی مکان شما را پیدا کنند.
یک جا نمانید
هنگامی که به دنبال لوازم هستید، از نشستن خودداری کنید. این کار باعث می شود که سایر بازیکنان راحت تر به شما شلیک کنند. همیشه سعی کنید بهترین سلاح ها را در Garena Free Fire داشته باشید.

به همین ترتیب، هر زمان که حرکت می کنید، آن را در یک خط مستقیم یا قابل پیش بینی انجام ندهید، به این ترتیب از ضربه خوردن جلوگیری خواهید کرد.

  • مراقب مهمات خود باشید

مهمات را بیهوده هدر ندهید. اگر حریفی روی زمین دارید می توانید از نوع دیگری از سلاح مانند نارنجک برای کشتن او و سپس نجات گلوله ها استفاده کنید.

به همین ترتیب، اگر بازیکن دیگر در یک درخت یا ساختمان پنهان شده باشد، می توانید آن را با یک نارنجک نابود کنید.

  • از زاویه دوربین به نفع خود استفاده کنید

یکی از بهترین ترفندها اسرار Garena Free Fire این است که از دوربین به نفع خود استفاده کنید. بنابراین هنگامی که به کمین می روید، در سمت چپ پنهان شوید، این موقعیت دیدن دشمنان خود را آسان تر می کند.

همچنین بخوانید:

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر ۲۰۲۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت