ترکیب مهارت Orion's Crimson Crush در فری فایر

بهترین ترکیب مهارت Orion’s Crimson Crush در فری فایر

نکات حرفه‌ای و ترکیب‌های مهارتی برای تسلط بر Orion’s Crimson Crush در فری فایر

Orion’s Crimson Crush در فری فایر زمانی که آن را با استعدادهای مناسب همراه می‌کنید، یک توانایی عالی برای Booyah است. ترکیب مهارت حرفه ای او را در اینجا بررسی کنید.
Free Fire MAX Orion یک مهارت قدرتمند دارد – Crimson Crush. تسلط بر این توانایی می تواند به شما کمک کند تا گیم پلی و عملکرد خود را در این بازی بتل رویال ارتقا دهید. بهترین نکات و ترکیب های مهارتی برای تسلط بر این شخصیت را در زیر بررسی کنید.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

بهترین ترکیب شخصیت ها

Orion's Crimson Crush در فری فایر
Orion’s Crimson Crush در فری فایر

توانایی ها و قدرت اوریون زمانی که با هم تیمی های مناسب کار می کند به طور موثر مورد استفاده قرار می گیرد. شخصیت های زیر دارای استعدادهای منفعل ایده آل برای Crimson Crush هستند.

استعداد منفعل میگل پس از ضربه زدن یا از بین بردن دشمن، 200 EP می دهد. این برای شارژ سریع Orion’s Crimson Crush در طول بازی برای فعال سازی سریع ایده آل است.

شخصیت‌هایی با حرکات سریع مانند کلی و داشا نیز به Orion کمک می‌کنند تا از Crimson Crush خود نهایت استفاده را ببرد. مهارت او در درگیری های نزدیک بیشتر است. بنابراین، او نیاز به افزایش سرعت حرکت از سوی این هم تیمی ها دارد.
یک هم تیمی با علاقه مندان به بازیابی HP مانند فورد و جوتا می تواند بقای عجله دارانی مانند Orion را تضمین کند.
سرعت، ریکاوری سلامتی و انرژی، سه با ارزش ترین علاقه مندان برای Free Fire MAX Orion هستند. بنابراین، بهتر است او را با سه تا از این شخصیت های پیشنهادی برای بهترین عملکرد جفت کنید.

بهترین پایه نقش را بر اساس حرفه ای ها انتخاب کنید

Free Fire MAX Orion
Free Fire MAX Orion

درک مزایای شخصیت به بازیکنان Free Fire MAX کمک می‌کند تا استراتژی‌های عالی را ترسیم کرده و نقش مناسب را برای آن‌ها انتخاب کنند. این شخصیت به دلیل مزایای زیر در مبارزات نزدیک مفید و قدرتمند است.

در فاز اول، Orion به مدت 3 ثانیه برای آماده سازی یا تغییر موقعیت تاکتیکی در برابر هر آسیب حمله ایمن است. علاوه بر این، توانایی او در این مرحله او را از وسایل نقلیه ورودی محافظت می کند. بنابراین، شما می توانید از Orion برای درگیری با وسایل نقلیه و کشتن دشمنان در اثر برخورد اتومبیل استفاده کنید.

علاوه بر این Orion از آسیب انفجاری ناشی از مین و نارنجک و آسیب سقوط در امان است. بنابراین، او می تواند نقش یک پیشاهنگ و عجله را بازی کند.

در فاز دو، این شخصیت می تواند HP را برای مقابله با دشمنانی که در پشت سازه ها پنهان شده اند جذب کند تا آنها را از پوشش بیرون بکشد و خود را نشان دهد. سپس این عجله به مهاجمان و تک تیراندازان تیم خود می دهد تا هدف را از بین ببرند.
این نکات را در استراتژی های خود برای ساخت و تسلط بر Free Fire Max Orion و آزمایش اثربخشی آن اعمال کنید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

تسلط بر Orion's Crimson Crush در فری فایر
تسلط بر Orion’s Crimson Crush در فری فایر

معایب Orion را درک کنید و از اشتباهات اجتناب کنید

دانستن معایب شخصیت همچنین به بازیکنان Free Fire کمک می کند تا از اشتباهات مرگبار جلوگیری کنند. در اینجا ایرادات Orion وجود دارد که باید در نظر داشته باشید و بهترین نکات برای رفع آنها در هنگام استفاده از این شخصیت است.

مهارت نهایی او تا 150 انرژی زرشکی برای فعال سازی مصرف می کند. زمان هایی را که می توانید این حمله را برای آسیب رساندن به دشمنان آزاد کنید، محدود می کند. بنابراین، هنگام استفاده از Orion باید از تنهایی خودداری کنید. اگر اوریون را با میگل جفت کنید کمک می کند.
سه ثانیه مصونیت آسیب در فاز یک می تواند در نبردهای شدید ناکافی باشد. علاوه بر این، در این 3 ثانیه نمی توانید به دشمنان حمله کنید. بنابراین، بهتر است به جای شلیک، یک Gloo Wall برای دفاع از خود داشته باشید.

علاوه بر این، اوریون وقتی از شعاع 5 متری هدف خارج می شود، نمی تواند HP را جذب کند. سپس، او باید حداقل یک برنامه پشتیبان یا هم تیمی داشته باشد که او را از فاصله ایمن پوشش دهد.
به طور خلاصه، Free Fire MAX Orion برای موقعیت خط مقدم مفید و ایده آل است. برای عجله کردن و از بین بردن موثر دشمنان، به Crimson Crush خود مسلط شوید. برای نکات و استراتژی های حرفه ای بیشتر در Free Fire و سایر بازی ها در گیمو گیفت به روز باشید.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود OB45 Advance Server فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت