تجهیزات قهرمانی Spiky Ball در کلش اف کلنز

تجهیزات قهرمانی Spiky Ball در کلش اف کلنز

آیا Spiky Ball در کلش اف کلنز ارزش دریافت را دارد؟

جدیدترین تجهیزات قهرمانی درجه حماسی The Barbarian King در اینجا آمده است، اما آیا جدیدترین آیتم با تم فوتبال کلش آف کلنز ارزش آن را دارد؟جدیدترین تجهیزات قهرمانی کلش آف کلنز اینجاست، و این بهترین بازی برای رویداد فعلی با موضوع فوتبال و پوسته جدید Haaland Barbarian King است!
تجهیزات قهرمان Spiky Ball در کلش اف کلنز در حال حاضر در فروشگاه رویداد موجود است. با این حال، از آنجایی که بسیاری از آیتم‌ها و پوسته‌های جادویی دیگر در فروشگاه رویداد موجود هستند، برخی ممکن است تعجب کنند که آیا تجهیزات قهرمان واقعاً ارزش خرد کردن را دارند یا خیر.

در اینجا چیزی است که ما در مورد جدیدترین تجهیزات فکر می کنیم.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

تجهیزات Spiky Ball Hero چیست؟

Spiky Ball در کلش اف کلنز
Spiky Ball در کلش اف کلنز

تجهیزات قهرمان Spiky Ball با مکانیکی شبیه به Royal Champion’s Seeking Shield کار می کند. پس از فعال‌سازی، توپ از ساختمانی به ساختمان دیگر پرتاب می‌شود و به تمام برج‌هایی که با آن برخورد می‌کند آسیب می‌رساند.
با این حال، برخلاف تجهیزات کمانه‌زنی Royal Champion، تجهیزات Spiky Ball برج‌های دفاعی را در اولویت قرار نمی‌دهند. در عوض، این تجهیزات به هر ساختمانی در مجاورت خود آسیب می رساند.

جدا از قابلیت فعال‌سازی، Spiky Ball همچنین به پادشاه بربر DPS و امتیازات بیشتری می‌دهد.

چگونه می توانم Spiky Ball در کلش اف کلنز دریافت کنم؟

Spiky Ball در حال حاضر از طریق رویداد Clash with Haaland در دسترس است. دقیقاً مانند رویدادهای قبلی، برای جمع آوری سطوح و امتیازات Footballs، که به ارز ویژه Golden Boot ترجمه می شود، باید وظایف مربوط به رویداد را از طریق حملات چند نفره انجام دهید.
می‌توانید از این ارز ویژه رویدادها برای بهره‌مندی از جوایز ویژه در فروشگاه تریدر استفاده کنید، از جمله توپ Spiky، پوسته‌ای خاص با تم فوتبال آرچر ملکه و سایر آیتم‌های جادویی.

بهترین راه برای به دست آوردن توپ فوتبال در هر حمله این است که به طور موثر تمام توپ ها، برج های آرچر و برج های اینفرنو را نابود کنید.

چگونه از Spiky Ball در کلش اف کلنز استفاده می کنید؟

چند روز پس از انتشار، بسیاری از سازندگان کلش آف کلنز استراتژی استفاده از Spiky Ball را در کنار تجهیزات Vampstache Hero توسعه دادند. با این ترکیب، پادشاه بربر می تواند HP خود را حفظ کند و در عین حال به برج های مجاور آسیب برساند.
این تجهیزات قهرمان بهتر است در کنار حمله ZapQuake یا Electro Dragon کامل برای تضعیف یا حذف محفظه ها، به ویژه در مناطقی با X-Bows و دفاع هوایی استفاده شود.

یکی دیگر از جنبه های خوب Spiky Ball افزایش DPS بالایی است که به Barbarian King اعطا می کند، که بالاتر از هر انتخاب تجهیزات قهرمان دیگری است.

تجهیزات Spiky Ball Hero
تجهیزات Spiky Ball Hero

آیا باید Spiky Ball در کلش اف کلنز را دریافت کنید؟

پاسخ ممکن است به اندازه بله خیره کننده دستکش غول پیکر قطعی نباشد. توپ Spiky یک آیتم جالب برای تکان دادن همه چیز با حملات خود است، مطمئنا. با این حال، ما هنوز کشف نکرده ایم که چگونه این آیتم می تواند با سایر تجهیزات قهرمان هم افزایی کند.
من شخصاً تمام آیتم‌های ویژه رویداد را در کلش آف کلنز دریافت می‌کنم، صرف نظر از اینکه «متا شکستن» باشد یا خیر. از آنجایی که استراتژی‌هایی با آیتم‌های خاص ممکن است بعد از انتشار آن ارائه شوند، من نمی‌خواهم منتظر بمانم تا در فروشگاه Trader برای سنگ‌های قیمتی در دسترس قرار گیرد (به نظر من این قیمت بسیار گران‌تری است).

همه چیز به اولویت خلاصه می شود. بسیاری از بازیکنان ظاهر پوست ملکه فوتبال را دوست دارند. اگر شما یکی از آنها هستید، ممکن است ترجیح دهید پوست را به توپ Spiky ترجیح دهید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

تجهیزات قهرمان Spiky Ball
تجهیزات قهرمان Spiky Ball

آیا Spiky Ball در کلش اف کلنز در فروشگاه معامله گر موجود خواهد بود؟

بیشتر تجهیزات قهرمان ویژه رویدادهای قبلی در نهایت در فروشگاه Trader برای جواهرات موجود شد. ممکن است انتظار داشته باشید که توپ Spiky پس از چند ماه با هزینه 1500 جم در فروشگاه Trader Shop بازگردد.

همچنین بخوانید:

چگونه در چالش بال باستر کلش آف کلنز ۳ ستاره کنیم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت