معرفی بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز

معرفی بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز

بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز کدام است؟ معرفی Barbarian King

در به‌روزرسانی اخیر TH16، کلش آف کلنز ویژگی‌های جدید بی‌شماری مانند تاون هال 16، روت رایدر، حیوان خانگی Spirit Fox، مکانیزم ادغام دفاعی و تجهیزات قهرمان را در خود جای داده است. لازم به ذکر است که این آخرین ویژگی به طور گسترده یکی از بهترین های اضافه شده به بازی محسوب می شود و پویایی جدیدی را برای توانایی های قهرمانان باز کرده است. امروز در این مقاله از سایت گیمو گیفت قصد داریم به معرفی بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز بپردازیم، پس برای بدست آوردن اطلاعات در مورد Barbarian King با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

با کمک Hero Equipment، بازیکنان می توانند با توجه به استراتژی های حمله خود، چیدمان هایی برای توانایی های ویژه قهرمانان ایجاد کنند. با این حال، از آنجایی که این یک ویژگی جدید در بازی است، ممکن است بسیاری در هنگام انتخاب بهترین تجهیزات برای قهرمانان خود گیج شوند.
علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از انتخاب ها را نمی توان به عنوان بهترین انتخاب کرد، زیرا هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند که با برنامه عمل خاصی همراه است. از این رو، این مقاله بهترین تجهیزات قهرمان برای پادشاه بربر را بر اساس استراتژی های مختلف حمله مورد بحث قرار می دهد.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

انتخاب بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز

بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز
بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز

سوپرسل به همراه Hero Equipment یک ساختمان جدید Blacksmith را نیز معرفی کرد که در آن می توانید تجهیزات خود را از طریق Ores ارتقا دهید. این ارزهای جدید درون بازی منحصراً برای ارتقاء تجهیزات قهرمان استفاده می‌شوند و بر اساس نادر بودن به سه دسته تقسیم می‌شوند: سنگ براق (معمول)، سنگ درخشان (نادر) و سنگ معدن ستاره (حماسه).

برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را بخوانید:

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

در زیر، تجهیزات قهرمان و استراتژی حمله مناسبی که در آن بهترین عملکرد را دارند، آورده شده است:

بهترین تجهیزات Barbarian King

  • عروسک بربر

تجهیزات Barbarian Puppet توانایی فعالی را ارائه می دهند که گروهی خشمگین از بربرها را احضار می کند. قبلاً این توانایی منحصر به فرد پیش فرض پادشاه بود و می تواند برای منحرف کردن حواس دفاعی بسیار مفید باشد.

این کمبود زمانی اتفاق می افتد که با آسیب اسپلش مواجه می شوید و همه بربرهای احضار شده را در یک ضربه از دست می دهید. گفته می شود، اگر از یک سرباز قوی به عنوان تانک قبل از پادشاه بربر خود استفاده می کنید، عروسک بربر یک ابزار عالی است.

بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز چیست؟
بهترین تجهیزات برای بربری کینگ در کلش آف کلنز چیست؟
  • چکمه های زلزله

این تجهیزات توانایی فعالی را ارائه می دهد که باعث ایجاد یک زلزله قوی می شود که می تواند دیوارها را بشکند و به ساختمان ها آسیب برساند. اگر از پادشاه به عنوان یک تانک استفاده کنید، تجهیزات به کار می آیند، که به او اجازه می دهد به راحتی به پایگاه حمله کند و به نوبه خود راهی برای ارتش ایجاد کند.

  • ویال خشم

The Rage Vial یکی دیگر از تجهیزات با قابلیت فعال برای اجرای طلسم خشم بر روی پادشاه بربر است. این یکی از پرکاربردترین ها است و تقریباً در هر استراتژی حمله ای کار می کند. با این حال، در مقایسه با Giant Gauntlet که اخیراً منتشر شده است، دومی گزینه بهتری را ایجاد می کند.

  • دستکش غول پیکر

Giant Gauntlet جدیدترین تجهیزاتی است که در رویداد اخیر Clash of Clans Cookie Rumble معرفی شده است. این یک توانایی فعال ایجاد می کند که پادشاه را به یک موجود غول پیکر تبدیل می کند و به او اجازه می دهد تا به منطقه آسیب برساند و آسیب کمتری دریافت کند.

اگر تجهیزات را از Trader Shop تهیه کرده اید، حتما باید به جای Rage Vial از آن استفاده کنید.

  • Vampstache

Vampstache در حال حاضر تنها تجهیزاتی است که توانایی انفعالی را برای پادشاه بربر ایجاد می کند. هر بار که او به یک هدف حمله می‌کند، واحد را بهبود می‌بخشد و بهترین تجهیزات را برای استراتژی‌های حمله‌ای می‌سازد که نیاز به زنده ماندن پادشاه برای مدت طولانی دارد. علاوه بر این، اگر از او به عنوان تانک استفاده می کنید، Vampstache تجهیزات عالی است.

بهترین تجهیزات Barbarian King در کلش آف کلنز
بهترین تجهیزات Barbarian King در کلش آف کلنز

بهترین راه برای استفاده از بربر کینگ چیست؟

یک راه رایج برای استفاده از پادشاه بربر، به عنوان یک تانک است، برای منحرف کردن حواس دفاعی و اجازه دادن به سربازان با امتیاز کم برای زنده ماندن. به عنوان مثال، شما ممکن است از او با آرچر ملکه استفاده کنید. او آسیب را تانک می کند و ملکه کماندار آسیب را وارد می کند.

چگونه توانایی Barbarian King را فعال می شود؟

هنگامی که محراب پادشاه بربر ساخته می شود، او به طور خودکار احضار می شود که 10000 Dark Elixir هزینه دارد. پادشاه بربر یک واحد فناناپذیر است، بنابراین فقط یک بار باید احضار شود. با این حال، اگر در جنگ مجروح شد یا سقوط کرد، باید قبل از استفاده مجدد، با خوابیدن برای مدتی سلامت خود را احیا کند.

بهترین حیوان خانگی برای بربر کینگ چیست؟

Mighty Yak به خوبی با پادشاه بربر کار می کند زیرا می تواند در هنگام حمله پادشاه به دیوار به سرعت محفظه ها را باز کند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت