بهترین تفنگ های Modern Warfare 3 در فصل 4

بهترین تفنگ های Modern Warfare 3 در فصل 4

بهترین تفنگ های Modern Warfare 3 برای استفاده در فصل 4

انتخاب های ما برای ده بهترین اسلحه در Modern Warfare 3
Modern Warfare 3 Season 4 اینجاست، به این معنی که در لیست ما از بهترین اسلحه ها در Modern Warfare 3 تغییراتی وجود دارد. به این معنی که این لیست در مقایسه با چند ماه پیش بسیار متفاوت به نظر می رسد.

فصل گذشته شاهد اسلحه های جدیدی به شکل FJX Horus، MORS و BAL-27 بودیم و اکنون فصل 4 تفنگ تیرانداز معروف Kar98k را همراه با Superi 46، یک SMG کمتر شناخته شده، با خود آورده است. همه اینها قبلاً به فهرست عظیمی از اسلحه ها پیوسته اند، زیرا می توانید از همه اسلحه های Modern Warfare 2 نیز در اینجا استفاده کنید، اما نگران نباشید – آنها در اینجا در نظر گرفته نمی شوند. در بیشتر موارد، سلاح های MW3 بهتر هستند.

در اینجا لیستی از بهترین اسلحه‌ها در Modern Warfare 3 وجود دارد که اگر به دنبال رتبه‌بندی سریع در چند نفره در فصل 4 هستید، باید از آنها استفاده کنید.

MODERN WARFARE 3 بهترین اسلحه برای استفاده در فصل 4↴

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین سلاح ها در Modern Warfare 3 عبارتند از:

  • MCW (تفنگ تهاجمی)
  • Rival-9 (SMG)
  • Kar98k (تفنگ تیرانداز)
  • BP50 (تفنگ تهاجمی)
  • MTZ-556 (تفنگ تهاجمی)
  • BAS-B (تفنگ جنگی)
  • FJX Horus (SMG)
  • SVA 545 (تفنگ تهاجمی)
  • MORS (تفنگ تک تیرانداز)
  • BAL-27 (تفنگ تهاجمی)

مشخص شد که حتی هفت ماه پس از عرضه، کلاسیک ها هنوز بهترین هستند، زیرا MCW همچنان در رتبه بندی ما قرار دارد. تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک تعریف کتاب درسی اسلحه jack-of-all-trades است، اما این نقش را به خوبی انجام می دهد، زیرا می توانید آن را برای هر نوع درگیری آماده کنید.

Rival-9 همچنان به عنوان بهترین SMG بازی در جایگاه دوم قرار دارد، اما Kar98k بلافاصله پس از اضافه شدن به Modern Warfare 3 در جایگاه سوم قرار می گیرد. همیشه قرار بود اسلحه ای قوی باشد، اما هیچ کس آماده نبود. نسخه مدرن این کلاسیک WW2 چقدر قدرتمند خواهد بود. این اسلحه جای FJX Horus را می گیرد که به رتبه هفتم سقوط کرده است، در حالی که BP50 به عنوان دومین تفنگ تهاجمی برتر است.

RAM-7 قبلا سومین تفنگ تهاجمی برتر بود، اما اکنون با MTZ-556 جایگزین شده است، در حالی که تفنگ جنگی BAS-B جایگاه ششم را دارد. بقیه لیست نیز به همین صورت است و SVA 545، MORS و BAL-27 فهرست را کامل می کنند.

بهترین تفنگ های Modern Warfare 3
بهترین تفنگ های Modern Warfare 3

کدام اسلحه سریعترین سرعت شلیک را در MW3 دارد؟

ISO 9mm SMG در Modern Warfare 3 یک سلاح سریع شلیک با قدرت مانور و دقت بالا است که آن را در نبردهای نزدیک موثر می کند. تفنگ تهاجمی FR Avancer سرعت شلیک فوق‌العاده بالایی دارد که آن را برای تسلط بر نقشه‌های COD تهاجمی و ایده‌آل می‌کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

تفنگ شماره 1 در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

R9-O به دلیل تحرک، سرعت شلیک، آسیب و اندازه مجله به طور گسترده ای بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile در نظر گرفته می شود. شما می توانید به راحتی با استفاده از سلاح راحت شوید زیرا این سلاح توانایی عالی برای مقابله با تانک ترین بازیکنان را دارد، حتی در یک درگیری میان برد.

بهترین AR در فصل 3 MW چیست؟

SVA 545. SVA 545 یکی از قوی‌ترین تفنگ‌های تهاجمی در فصل 3 است. پیوست‌های پیشنهادی به ارائه برد بهتر، سرعت گلوله و به حداقل رساندن پس‌زدگی تفنگ کمک می‌کنند.

اسلحه جدید در فصل 4 چیست؟

Reclaimer 18 (تفنگ ساچمه ای)

یک تفنگ ساچمه ای تاکتیکی که می تواند در دو حالت پمپی و نیمه خودکار شلیک شود. عملکرد پمپ برد بالاتری را فراهم می کند در حالی که نیمه خودکار سرعت آتش را افزایش می دهد. Reclaimer 18 با پشتیبانی از دو حالت شلیک، به اپراتورها این امکان را می دهد که تجربه شاتگان خود را با زدن سوئیچ شخصی سازی کنند.

بهترین اسلحه در Modern Warfare 3
بهترین اسلحه در Modern Warfare 3

چند اسلحه در MW3 وجود دارد؟

در مجموع 126 اسلحه از زمان عرضه فصل 3 Modern Warfare 3 در چهارشنبه 3 آوریل 2024 وجود دارد. درست مانند آنچه که از زمان عرضه انجام شده است، البته با معرفی اسلحه ها، لانچرها و سلاح های سرد جدید به بازی، این تعداد افزایش خواهد یافت. این مجموع 124 شامل هر دو سلاح اولیه و ثانویه است.

همچنین بخوانید:

نحوه دریافت شاتگان Reclaimer 18 در MW3 فصل 4

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت