بهترین حیوانات خانگی رایگان در فری فایر

بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر (2023)

بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر (2023)

Free Fire یکی از محبوب ترین بازی های نبرد رویال است، اما چه چیزی می تواند گیم پلی را بهتر کند؟ حیوانات خانگی، در این مقاله از سایت گیمو گیفت تعدادی از بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر  وجود دارد که می توانید از بین آنها برای بهبود رتبه خود در بازی انتخاب کنید و به شما این امکان را می دهد که آخرین نفر باشید.

حیوانات خانگی (پت فری فایر) با مهارت‌های منحصربه‌فرد خود، لایه‌ای دیگر به گیم‌پلی بازی Free Fire MAX اضافه می‌کنند و تجربه‌ی مبارزه‌ای بسیار بهتر را ارائه می‌کنند. توسعه دهندگان بیش از 25 مورد از این موجودات را در خود جای داده اند که کاربران را در میدان جنگ همراهی می کنند.

اگرچه تاثیر آن ها در گیم پلی نسبتا کمتر از شخصیت ها است، اما بازیکنان نمی توانند این موجودات را کاملا نادیده بگیرند. در اینجا پنج بهترین حیوان خانگی در عنوان بتل رویال وجود دارد که می توانید از آنها برای به دست آوردن دست برتر در میدان نبرد استفاده کنید.

علاقه مندان به بازی بدون شک Garena’s Free Fire، بازی معروف بتل رویال را می دانند. این برای اندروید و iOS در دسترس است و روزانه بیش از 187 میلیون کاربر دارد.

هر بازیکن یک آواتار سفارشی منحصر به فرد دارد و شخصیت‌های بازی می‌توانند بپرند، بخزند و حتی اردک بزنند، با بیش از 15 حالت بازی که گیم‌پلی را جالب می‌کند.

برخی از حالت های بازی محبوب عبارتند از Pet Mania، Cold Steel، Battle Royale و Team Deathmatch. ستاره نمایش حالت Battle Royale است که در آن حداکثر 52 بازیکن در جزیره ای بدون سلاح فرود می آیند. آنچه در پی می‌آید، نبردی برای ماندن آخرین نفر است. شش نقشه نیز در بازی وجود دارد که گزینه‌های بازی انفرادی، دوتایی و تیمی برای گیمرهای هندی ارائه می‌شود.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم Free Fire در ایران

بهترین پت فری فایر کدام است؟

Free Fire به بازیکنان اجازه می دهد از حیوانات خانگی برای کمک در طول سکانس های مبارزه نگهداری کنند. تا زمان نگارش این مقاله، این بازی 21 حیوان خانگی را ارائه می دهد که یک بازیکن می تواند از بین آنها انتخاب کند. چیزی که هر حیوان خانگی را متمایز می کند، توانایی خاصی است که منحصر به فرد و متفاوت است. برخی از اینها ماهیتا مستقل هستند در حالی که برخی دیگر باید فعال شوند.

اخیرا Poring یک حیوان خانگی نیز به بازی اضافه شده است که یکی از کمیاب ترین حیوانات خانگی در Free Fire است. بازیکنان علاوه بر این می توانند حیوانات خانگی را که انتخاب می کنند سفارشی کنند.

بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر
معرفی بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر

1. یتی Yeti

اولین حیوان خانگی در لیست ما، شایان ستایش و در عین حال کاربردی، Yeti است. این بسیار مفید است در حالی که شما در حال بازی و مبارزه با آن هستید زیرا قدرت منحصر به فردی که حیوان خانگی دارد اساساً یک آستین در آستین شماست. اگر حریف شما نارنجکی را پرتاب کند که شما را بیرون بیاورد، ممکن است در یک نقطه مشکل قرار بگیرید، اما اگر یتی را در کنار خود داشته باشید، نه.

قدرت یا مهارت یتی قلعه فراست نامیده می شود که می تواند به کاهش آسیب ناشی از انفجار کمک کند. در ابتدا به ازای هر 150 ثانیه 15 درصد کاهش می یابد، اما زمانی که به حداکثر می رسد، حیوان خانگی می تواند هر 90 ثانیه 30 درصد کاهش داشته باشد. این می تواند تفاوت بین بقای شما و باخت در مسابقه باشد.

2. فالکو Falco

دومین حیوان خانگی در لیست ما Falco است که گزینه خوبی برای بازیکنان برای بهبود رتبه های خود در بازی است.

این حیوان خانگی قدرت منحصر به فرد Skyline Spree را ارائه می دهد که سرعت سر خوردن را تا 15 درصد در طول پرش بهبود می بخشد. سرعت غواصی زمانی که چتر آواتار باز است نیز هنگام استفاده از فالکو 25 درصد افزایش می یابد.

با رسیدن فالکو به حداکثر سطح خود، پیشرفت‌ها به ترتیب به 50 و 45 درصد افزایش می‌یابد، با گیمرهایی که دوتایی و جوخه‌ها را انتخاب می‌کنند، اغلب به دلیل مهارتی که بر کل تیم تأثیر می‌گذارد، حیوان خانگی را انتخاب می‌کنند.

3. راکیRockie

Rockie the Racoon، جدا از چند تغییر کوچک در طراحی، بسیار شبیه Rocket the Racoon از Guardians of the Galaxy است.

مهارت Rockie’s Stay Chill در طول گیم‌پلی بسیار مفید است، با توانایی کاهش دوره‌های خنک‌کردن مهارت‌های مجهز تا حدود 6 درصد، که زمانی که حیوان خانگی در حداکثر سطح خود است به 15 درصد افزایش می‌یابد.

بازیکنان Free Fire که حیوان خانگی را انتخاب می کنند، از Rockie سود زیادی می برند، زیرا کاهش دوره خنک شدن به بازیکن اجازه می دهد تا چندین بار از توانایی خاص استفاده کند.

4. آقای واگور Mr Waggor

چه کسی پنگوئن ها را دوست ندارد، به خصوص زمانی که به شما کمک می کنند رتبه خود را در بازی بتل رویال مورد علاقه خود ارتقا دهید؟ Mr.Waggor Smooth Gloo را به عنوان مهارت ویژه خود ارائه می دهد که آن را به یکی از پرطرفدارترین حیوانات خانگی برای انتخاب در Free Fire تبدیل می کند.

چیزی که حیوان خانگی را خاص می کند توانایی آن در ساختن نارنجک دیواری تیره است که در صورت نداشتن آواتار، هر 2 دقیقه یکبار بازسازی می شود. پس از رسیدن به حداکثر سطح خود، 100 ثانیه تمام آن چیزی است که برای تولید یک نارنجک دیواری تیره نیاز است.

5. بیستون Beaston

یکی دیگر از حیوانات خانگی رایگان در این لیست، Beaston است، حیوان خانگی تحسین برانگیزی که به شما کمک می کند رتبه خود را در Free Fire ارتقا دهید.

مهارت Beaston’s Helping Hand به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برد نارنجک‌ها و سایر بازوهای قابل پرتاب را افزایش دهند. این به بازیکنان این امکان را می دهد که دشمنان را در فواصل دورتر هدف قرار دهند و امکان کشتن بالاتر را فراهم کنند.

در ابتدا، Beaston محدوده را 10٪ بهبود می بخشد، اما زمانی که در حداکثر سطح خود قرار دارد، حیوان خانگی اجازه می دهد تا 30٪ در محدوده افزایش یابد، که می تواند عامل ایکس در قهرمان کردن شما باشد.

6. درکی Dreki

دوستداران تاریخ و کارشناسان اساطیر اغلب اژدها را موجودی عرفانی و قوی می دانند، با بال های عظیم و حضور دلهره آور که برای ترساندن هرکس کافی است. Dreki، ششمین حیوان خانگی در لیست ما از جهاتی کاملاً شبیه است. این می تواند به راحتی دشمنان یا حریفان را شناسایی کرده و زمانی که در تلاش برای بهبودی از آسیب هستند به آنها کمین کند.

توانایی Dreki’s Glare در شعاع 10 متری، در صورتی که دشمن در حال بازیابی باشد، حریفان را روی نقشه بازیکن نشان می دهد. هنگامی که حیوان خانگی در حداکثر سطح خود قرار دارد، این تا 30 متر گسترش می یابد. این مهارت فقط 5 ثانیه طول می کشد، اما برای به دست آوردن دست برتر در مقابل دشمن کافی است.

7.اوترو Ottero

Ottero یکی از جالب ترین حیوانات خانگی برای استفاده در Free Fire است. با ارائه EP اضافی به کاربران در هنگام استفاده از Treatment Pistol یا Med Kit کمک می کند. مقدار بازیابی بسته به سطح متفاوت است.

در سطح یک، 35٪ از HP بازیابی می شود، در حالی که در بالاترین سطح، 65٪ از HP دریافت شده نیز به عنوان EP بازیابی می شود. این در هنگام استفاده از شخصیت هایی که با EP سروکار دارند، مانند K بسیار سودمند است.

8.آرون Arvon

داشتن اطلاعات در مورد دشمنان اطراف آنها صرف نظر از حالت Free Fire یک مزیت بزرگ است. مهارت دایناچشمی تعداد دشمنان را در منطقه ای به شعاع 50 متر بدون توجه به موقعیت آنها تشخیص می دهد. این تشخیص سه ثانیه طول می کشد و در ابتدا فقط یک بار در هر مسابقه قابل استفاده است.

آیا Free Fire Max جایگزین جالبی برای BGMI است؟

اگر هنوز در مورد بازی کنجکاو هستید، مجذوب این خواهید شد که بدانید بازی دارای فرضیه ای است که دارای کمیک ها و داستان هایی در یک جهان متمایز است. هر شخصیت در بازی دارای یک داستان پشتی و پس زمینه جداگانه با ارتباط با یکدیگر است.

سه شهر در بازی حضور دارند، یعنی La Luna، New Dawn و Griza که بیش از 50 شخصیت را در خود جای داده اند. نه تنها این، بلکه این بازی دارای همکاری های مشهور با نام های معروف کریستیانو رونالدو، آنیتا، جاستین بیبر و دی جی آلوک نیز می باشد.

همچنین بخوانید:

کدام کاراکتر در فری فایر بهتر است؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت