آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟!

آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟!

آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟

کلش آف کلنز، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی تا کنون، به عنوان پردرآمدترین عنوان سوپرسل نیز شناخته می‌شود. این بازی حول محور ایجاد پیوندهای اجتماعی از طریق تشکیل قبیله و توسعه دهکده است که در نبردهای بین قبیله ای به اوج خود می رسد – از این رو Clash of Clans نامیده می شود.  موفقیت پایدار بازی تا حد زیادی به پایگاه بازیکن در حال گسترش آن نسبت داده می شود. سوپرسل همچنان بازیکنان را با چالش ها و به روز رسانی های هیجان انگیز درگیر می کند. با این حال، شایعات مربوط به تعطیلی این بتل رویال سال هاست که منتشر می شود. سالانه، بازیکنان و منتقدان حدس می زنند که آیا این آخرین سال بازی خواهد بود یا خیر؟!

شایعات حاکی از آن است که بازی کلش آف کلنز ممکن است در سال 2024 تعطیل شود. بنابراین، آیا سوپرسل کلش آف کلنز را در سال 2024 تعطیل می کند؟

آیا سوپرسل کلش آف کلنز را در سال 2024 تعطیل می کند
آیا سوپرسل کلش آف کلنز را در سال 2024 تعطیل می کند

اینترنت هرگز از تولید “اخبار فوری” یا “نشت اطلاعات” خود دست نمی کشد. آخرین شایعه منتشر شده این است که سوپرسل قصد دارد بازی موبایلی بسیار محبوب خود، کلش آف کلنز را ببندد.

با توجه به اینکه بازی پس از سال‌ها به‌روزرسانی منظم برنامه‌ریزی‌شده که سطح بازی را برای پایگاه بازیکنان همیشه در حال رشد آن ارتقا می‌دهد، بسیار شوکه کننده است.

فقط یک چیز وجود دارد که باید بدانیم: آیا شایعات درست هستند؟ بدون سفارشی سازی دهکده خود و جنگ های روزانه بین قبیله ها چه خواهیم کرد؟

خرید ارزان جم کلش اف کلنز از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟

آیا سوپرسل کلش آف کلنز را در سال 2024 تعطیل می کند؟
آیا سوپرسل کلش آف کلنز را در سال 2024 تعطیل می کند؟

نه، سوپرسل در سال 2024 یا به این زودی بازی استراتژی موبایل یک دهه و فوق العاده موفق خود را تعطیل نخواهد کرد.

یک بار دیگر با موفقیت توسط کارخانه شایعات اینترنتی حیرت زده شدید. همه چیز از این توییت شروع شد:

هی رئیس! فقط یادآوری می‌کنیم که پس از به‌روزرسانی بعدی، پشتیبانی از دستگاه‌هایی که روی نسخه‌های پایین‌تر از iOS 11 + Android 5.0 اجرا می‌شوند، متوقف می‌شود. همچنین، ورود به فیس بوک به زودی منقضی می شود – لطفاً از طریق Supercell ID با دوستان فیس بوک خود ارتباط برقرار کنید! اطلاعات بیشتر در اینجا: https://t.co/O8Hmdz8Yj2

– کلش آف کلنز (@ClashofClans) 8 فوریه 2022

شک بسته شدن کلش آف کلنز با به‌روزرسانی شروع شد که باعث شد Supercell پشتیبانی از این بازی را در دستگاه‌های iOS 11 و اندروید 5.0 یا پایین‌تر متوقف کند. علاوه بر این، ورود به فیس بوک منقضی شد.

متأسفانه، بسیاری از افراد این تغییرات را به عنوان نشانه ای از کاهش تدریجی سوپرسل در عملکرد خود در رابطه با بازی در نظر گرفتند. اما این احتمالاً نمی تواند دور از واقعیت باشد زیرا توسعه دهندگان به طور مداوم محتوای جدید را به طور منظم منتشر می کنند.

آینده کلش اف کلنز چیست؟

همانطور که قبلاً گفتیم، سوپرسل به طور منظم به تولید محتوای جدید برای کلش آف کلنز ادامه داده است.

در طول سال‌ها، اسکین‌ها، قهرمانان، طرح‌بندی دهکده‌ها و حالت‌های بازی جدید دیده شده است. همانطور که گفته شد، کلش آف کلنز به جایی نمی رسد. اینجا آمده است تا در صدر بهترین بازی های موبایلی باقی بماند.

آیا بتل رویال هرگز تعطیل می شود؟

این سناریو بسیار بعید به نظر می رسد. نزدیک به یک دهه پس از عرضه، کلش آف کلنز هیچ نشانه‌ای از محو شدن ندارد. تا سال 2018، درآمد چشمگیر 6.4 میلیارد دلار داشت. تا سال 2020، جایگاه خود را در بین 50 بازی برتر در اپ استور و پلی استور حفظ کرد. به طور خلاصه، کلش آف کلنز به این زودی ها ناپدید نخواهد شد.

آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟
آیا کلش آف کلنز در سال 2024 تعطیل می شود؟

نقشه راه Clash of Clans ژانویه 2024

با استقبال از فصل زمستان، بتل رویال سوپرسل نقشه راه ژانویه 2024 خود را با پیش نمایش رویدادها و چالش های آینده رونمایی کرده است.

رویدادهای کلیدی شامل رویدادهای سرباز است که به چهار مرحله تقسیم می شود:

  • فاز 1: از 4 ژانویه تا 6 ژانویه
  • فاز 2: 11 ژانویه تا 13 ژانویه
  • فاز 3: 18 ژانویه تا 20 ژانویه
  • فاز 4: 25 ژانویه تا 27 ژانویه

علاوه بر این، چالش بیلدر بیس که از 5 ژانویه تا 20 ژانویه 2024 اجرا می شود، از بازیکنان دعوت می کند تا قدرت خلاقانه خود را در بیلدر بیس به نمایش بگذارند. این ماه با رویداد 1 Gem Hero Boost از 29 ژانویه تا 31 ژانویه 2024 به اوج خود می رسد.

همچنین بخوانید:

معرفی رویدادهای کلش آف کلنز ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت