معرفی بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز

معرفی بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز

بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز – Archer Queen in Clash of Clans

آرچر کوئین چهار نوع تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز دارد. اما او فقط می‌تواند دو نفر را در یک زمان حمل کند، بنابراین انتخاب بهترین‌ها برای ارتقا و استفاده ضروری است. در اینجا بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز به ترتیب فهرست شده است:

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

  1. ویال نامرئی
  2. پیکان غول پیکر
  3. عروسک شفا دهنده
  4. عروسک کماندار
بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز
بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز
  • ویال نامرئی

ویال نامرئی (Invisibility Vial) برای ملکه آرچر در کلش اف کلنز بسیار مهم است. این به او اجازه می دهد برای مدت کوتاهی نامرئی شود، و او را مجبور می کند دزدکی از دفاع دشمن عبور کند. خبر خوب این است که این تجهیزات پیش‌فرض برای آرچر کویین است، بنابراین نیازی نیست وقتی او را دریافت می‌کنید آن را جداگانه باز کنید.
ویال نامرئی با تمام تجهیزات دیگرش عالی کار می کند. این یک حرکت هوشمندانه برای اولویت دادن به ارتقای ویال نامرئی است – این باید تجهیزات شما باشد تا آرچر کوئین را حتی موثرتر کند.

  • پیکان غول پیکر

Giant Arrow یکی دیگر از تجهیزات قهرمان کلیدی برای Archer Queen است که باید روی ارتقا و استفاده از آن تمرکز کنید. زمانی که Blacksmith شما در تاون هال 9 به سطح 2 رسید، می توانید Giant Arrow را دریافت کنید.

هنگامی که ملکه کماندار از توانایی ویژه خود (با مجهز به تیر غول پیکر) استفاده می کند، یک تیر عظیم از کمان خود پرتاب می کند. این فلش در یک خط مستقیم در سراسر پایه حرکت می کند و به هر ساختمانی که از آن عبور می کند آسیب می رساند. بازیکنان معمولاً از Giant Arrow برای هدف قرار دادن دفاع هوایی دشمن و سایر ساختمان‌های دفاعی با سلامت متوسط ​​مانند Archer Towers استفاده می‌کنند.

می‌توانید Giant Arrow را به‌صورت استراتژیک راه‌اندازی کنید تا از مزیت اولیه برخوردار شوید، به‌خصوص زمانی که هدف آن عبور از چندین دفاع هوایی است. این تاکتیک زمینه را برای حملات موفقیت آمیز شامل Electro Dragons یا سایر استراتژی های متمرکز بر واحدهای هوایی فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر مقاله بررسی Giant Arrow کلش آف کلنز + معرفی استراتژی ها را بخوانید.

Archer Queen in Clash of Clans
Archer Queen in Clash of Clans
  • عروسک شفا دهنده

برخی از بازیکنان Healer Puppet را به عنوان یکی از تجهیزات درجه یک برای آرچر کوئین دوست دارند. این برای استراتژی های حمله Queen Charge مفید است. اگر Healers را در طول شارژ ملکه از دست بدهید، این تجهیزات می تواند نجات دهنده باشد. بعلاوه، می توانید با استفاده از توانایی آرچر کوئین در لحظه مناسب، شفا دهنده های بیشتری دریافت کنید.

یک استراتژی محبوب در بین بازیکنان شامل استفاده از عروسک شفا دهنده و پیکان غول پیکر با هم است. این ترکیب برای از بین بردن دفاع هوایی دشمن در اوایل حمله با پیکان عظیم عالی است. در همان زمان، می‌توانید شفادهنده‌ها را در اطراف آرچر ملکه بپاشید و زمینه را برای حمله آرام‌تر Queen Charge فراهم کنید.

برای اطلاعات بیشتر مقاله معرفی کامل عروسک شفادهنده کلش آف کلنز + آمار ارتقا و سطوح را بخوانید.

آرچر کوئین در کلش اف کلنز
آرچر کوئین در کلش اف کلنز
  • عروسک کماندار

The Archer Puppet به همراه ویال Invisibility یکی دیگر از ابزارهای پیش فرض برای Archer Queen است. نکته جالب در مورد Archer Puppet این است که شما از همان ابتدا آن را به درستی دریافت می کنید. اگر قبل از آپدیت تاون هال 16 بازیکن سطح بالاتری بودید، بدون نیاز به ارتقاء زیاد، یک عروسک آرچر سطح بالاتر خواهید داشت.

اگر می‌خواهید سنگ معدن‌های خود را برای تجهیزات آینده، مانند فلش منجمد، ذخیره کنید، انتخاب عروسک آرچر می‌تواند یک حرکت هوشمندانه باشد. هنگامی که عروسک آرچر را فعال می کنید، چندین کماندار در اطراف ملکه کماندار ایجاد می شود. این کمانداران کوچک هم به عنوان تانک های آسیب دیده عمل می کنند و هم به از بین بردن دفاع های اطراف کمک می کنند.

به خاطر داشته باشید که آرچرها نقاط ضربه پایینی دارند و آنها را در برابر آسیب های ناشی از پاشش ساختمان هایی مانند Scattershot، Mortar و Wizard Towers آسیب پذیر می کند. عروسک کماندار همچنین سلامت و آسیب ملکه کماندار را در هر ثانیه افزایش می‌دهد و آن را به انتخابی مناسب تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید:

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت