بهترین حساسیت هدشات Free Fire Max Auto با رم 6 گیگ

بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto با رم 6 گیگ!

بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto در دستگاه های اندرویدی با رم 6 گیگابایتی

بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto در دستگاه های اندرویدی با رم 6 گیگابایتی را امروز در سایت گیمو گیفت آموزش ببینید، داشتن تنظیمات حساسیت صحیح روی دستگاه برای Free Fire Max و سایر بازی های بتل رویال بسیار مهم است. Free Fire Max دارای انواع حالت های گیم پلی و مسابقات بتل رویال است و رقابت بین بازیکنان در میدان نبرد هر روز بیشتر می شود.

تنظیمات حساسیت می تواند به گیمرها کمک کند تا گیم پلی و هد شات خودکار خود را سرعت بخشند، زیرا آنها در درجه اول مسئول رفلکس ها، حرکت و تیراندازی دقیق در طول مسابقه هستند. تنظیمات حساسیت از دستگاهی به دستگاه دیگر متفاوت است و ممکن است دستگاه رده پایین و دستگاه رده بالا تنظیمات حساسیت یکسانی نداشته باشند. بنابراین، امروز تنظیمات مربوط به هد شات دقیق تر و هد شات خودکار را در دستگاه هایی با رم 6 گیگابایتی پوشش می دهیم.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto

تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto
تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto

بهترین حساسیت Free Fire Max Auto Headshot فقط برای بازیکنانی که از دستگاه های رم 6 گیگابایتی استفاده می کنند ارائه شده است و پیشنهادی برای آن ها وجود دارد. از تقلید حساسیت باید اجتناب شود. بنابراین، بازیکنان می توانند از این به عنوان پایه ای برای تغییر تنظیمات خود با توجه به سطح راحتی خود در طول بازی استفاده کنند.

تنظیمات حساسیت Free Fire زیر به بازیکنان با رم 6 گیگابایتی دستگاه‌های Android کمک می‌کند تا عکس‌های هدشات و عکس‌های خودکار دقیق‌تری بگیرند:

 • General: 100
 • Red Dot: 88
 • 2X Scope: 91
 • 4X Scope: 87
 • AWM Scope: 73
 • Free Look: 65

بازیکنان می توانند تنظیمات حساسیت خود را در Free Fire Max با دنبال کردن مراحل زیر تغییر دهند:

مرحله 1 – گیمرها باید روی نماد “تنظیمات” واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنند.

مرحله 2 – یک منوی جدید ظاهر می شود. در سمت چپ صفحه، تب “حساسیت” را انتخاب کنید.

مرحله 3 – در مرحله بعد، گیمرها باید تنظیمات ذکر شده در بالا را اضافه کنند.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر

نحوه انتخاب بهترین تنظیمات حساسیت Free Fire در دستگاه های اندروید

Free Fire یکی از پر رونق ترین پیشنهادات در پلتفرم اندروید است. اخیراً، این عنوان شاهد افزایش بی‌سابقه بازیکنان فعال خود بوده است.

بازی سلاح های مختلفی را ارائه می دهد که دارای کنترل های مختلف پس زدن هستند. برای تازه‌کارها یا بازیکنان متوسط، اغلب سخت است که به درستی اسلحه‌های گرم خود را برای حداقل پس زدن، به دست بگیرند.

هر سلاحی دارای پس زدن متفاوتی است، اما تنظیم برخی تنظیمات حساسیت به کاهش کنترل پس زدن بیشتر اسلحه ها کمک می کند.
این مقاله بهترین تنظیمات حساسیت را در Free Fire ارائه می دهد که بازیکنانی که دستگاه های رم 6 گیگابایتی دارند می توانند اعمال کنند. چنین تلفن هایی نیاز به حساسیت متعادل دارند و بهترین تنظیمات در زیر به اشتراک گذاشته شده است.

بهترین تنظیمات حساسیت در Free Fire برای دستگاه های رم 6 گیگابایتی

بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto
بهترین تنظیمات حساسیت هدشات Free Fire Max Auto

تنظیمات حساسیت Free Fire زیر بهترین تجربه گیم پلی را با کمترین عقب نشینی و رفلکس های سریع تر برای عکس های سر دقیق فراهم می کند.

توجه: تنظیمات حساسیت برای هر دستگاه منحصر به فرد است و ممکن است برای هر گوشی مناسب باشد یا نباشد. تنظیماتی که به آنها اشاره شد تعمیم‌یافته‌ترین و بهینه‌ترین تنظیمات برای گوشی‌های رم ۶ گیگابایتی هستند.

 • General: 100
 • Red Dot: 59
 • 2X Scope: 52
 • 4X Scope: 40
 • AWM Scope: 36
 • Free Look: 80

چگونه به حساسیت جدید عادت کنیم؟

سازگاری با حساسیت جدید همیشه برای اکثر بازیکنان مشکل بوده است. با این حال، نکته ای وجود دارد که می تواند به آنها کمک کند تا عکس های دقیقی از سر داشته باشند.

برای ضربه های سر دقیق که بازیکنان در ابتدا بدن حریف را نشانه می گیرند، به شدت توصیه می شود. سپس می توانند کمی هدف را به سمت بالا حرکت دهند که به طور خودکار هدف را به سر حریف می رساند. این یک هدف گیری خودکار را به سمت سر می آورد و با یک ضربه سر، یک کشتن دقیق را ارائه می دهد.
این یکی از سخت ترین مهارت ها برای به دست آوردن است و بازیکنان باید در زمین های تمرینی تمرین کنند تا بر این ضربه و حساسیت جدید تسلط پیدا کنند.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

همچنین بخوانید:

بهترین تنظیمات فری فایر برای بهترین عملکرد

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت