ADS در پابجی موبایل چیست

ADS در پابجی موبایل چیست؟ (2024)

ADS در پابجی موبایل – ترفندها و زمان استفاده مناسب ADS در PUBG Mobile

عکاسی با ADS یا Aim Down Sight به شما مزیت بزرگی می دهد. اما مشکل زمانی است که در استفاده از آن متخصص نیستید. ADS در پابجی موبایل خود یک تکنیک تیراندازی است که در آن بازیکن از طریق میدان یا دید آهنی سلاح را هدف قرار می دهد. می توان گفت که عکاسی بدون اسکوپ بسیار سخت است، بنابراین نکاتی را در مورد استفاده از ADS در PUBG Mobile به شما خواهیم داد. چگونه؟ در اینجا نکاتی برای عکاسی با ADS در PUBG Mobile وجود دارد! متن زیر را بررسی کنید. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بررسی کامل ADS در پابجی موبایل میپردازیم پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

ترفندهای عکاسی با ADS در پابجی موبایل

ADS در پابجی موبایل
ADS در پابجی موبایل
  • یک سلاح مناسب پیدا کنید

اولین چیزی که باید بدانید این است که همه سلاح ها نمی توانند از ADS استفاده کنند. یکی از سلاح هایی که از ADS استفاده نمی کند، شاتگان است. به همین ترتیب با چندین سلاح دیگر. با این حال می توان از سلاح های نوع AKM بدون نیاز به استفاده از ADS یا استفاده از ADS به درستی استفاده کرد.

  • از آن برای فاصله نزدیک استفاده نکنید

اگر می خواهید به دشمنانی که نزدیک هستند شلیک کنید، توصیه می کنیم از ADS استفاده نکنید. برای شما آسان‌تر است که فوراً با تکیه بر خط تیره فهرست شده در وسط صفحه، سلاح‌های خود را شلیک کنید.

  • به Scope تکیه نکنید

پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید از ADS استفاده کنید، نیازی به اتکا به دامنه نیست. Iron Sight که از قبل در سلاح شما وجود دارد، همچنان می تواند به شما کمک کند تا دشمن را با دقت و راحتی بیشتری هدف قرار دهید.

  • ضربات دقیق تر

با استفاده از ADS، عکس های شما به طور خودکار دقیق تر از قبل خواهند شد. اما این کار باعث می شود که حرکات شما کندتر از حد معمول باشد. توصیه می کنیم زمانی که نیازی به حرکت سریع ندارید از ADS استفاده کنید.

ADS در PUBG Mobile
ADS در PUBG Mobile

مقاله مشابه:

بهترین تنظیمات حساسیت پابجی موبایل

چه زمانی از ADS در پابجی موبایل استفاده کنیم؟

  1. ADS دقت را افزایش می دهد اما تحرک را محدود می کند
  2.  قبل از تصمیم گیری به ADS، نکات مثبت و منفی وضعیت را در نظر بگیرید
  3. جریمه های حرکتی با سلاح های خاص (DMR ها، LMG ها، تفنگ های تک تیرانداز اکشن پیچ)
  4. سلاح های گیره کوتاه مانند Mark 14 به زمان بندی مناسب ADS نیاز دارند
  5. تفنگ های ساچمه ای هیچ سودی برای ADS ندارند
  6. سبک بازی نیز بر تصمیم گیری ADS تأثیر می گذارد

نحوه ورود به حالت ADS در پابجی موبایل

در PUBG، حالت ADS به این معنی است که در واقع از منظر اول شخص به محدوده سلاح خود نگاه کنید. تنها نگه داشتن دکمه سمت راست ماوس یا ماشه سمت چپ کافی نیست. برای وارد شدن به حالت ADS در رایانه شخصی، روی دکمه سمت راست ماوس ضربه بزنید. برای ورود به حالت ADS در PS4 یا Xbox، روی ماشه سمت چپ ضربه بزنید. دکمه هدف را نگه ندارید. اگر دکمه سمت راست ماوس یا ماشه سمت چپ را نگه دارید، کاراکتر شما وارد حالت ADS نمی شود و در عوض سوم شخص هدف قرار می دهد.

اگر این کار را به درستی انجام دهید، وارد نمای اول شخص می شوید و دامنه اسلحه یا دید آهنی خود را نگاه می کنید. اگر فقط زدن دکمه هدف شما را وارد حالت ADS نمی‌کند، دو بار روی آن ضربه بزنید. به یاد داشته باشید که PUBG هدف گیری و حالت ADS را به عنوان چیزهای جداگانه ای در نظر می گیرد، بنابراین باید به صورت اول شخص به سلاح خود نگاه کنید تا ضربات شما در آموزش به حساب بیاید.

عکاسی با ADS در پابجی موبایل
عکاسی با ADS در پابجی موبایل

نحوه تغییر کنترل های ADS در پابجی موبایل چگونه است؟

اگر طرح کنترل هدف/ADS پیش‌فرض را کمی ناخوشایند می‌دانید، می‌توانید آن را در تنظیمات بازی تغییر دهید. در رایانه شخصی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیدهای خود را ویرایش کنید و Aim و ADS را به کنترل های جداگانه تغییر دهید. در PS4 و Xbox، می توانید به منوی تنظیمات بروید و از پیش تنظیم دکمه کنترلر را به نوع B تغییر دهید.

با این کار Aim و ADS روی دکمه های جداگانه قرار می گیرند. نوع B به طور خاص، هدف سوم شخص را روی L1/LB و ADS اول شخص را به عنوان L2/LT تنظیم می کند، اما اگر طرح بندی کنترلی متفاوتی می خواهید، می توانید تنظیمات متفاوتی را انتخاب کنید.

در PUBG Mobile دانستن اینکه چه زمانی باید به ADS و چه زمانی باید شلیک شود بسیار مهم است. تصمیم باید بر اساس موقعیت، سلاح مورد استفاده و سبک بازی شخصی باشد.

خوب، این نکاتی برای عکاسی با ADS در PUBG Mobile است. برای کسانی از شما که می‌خواهید هدف‌گیری را بهتر تمرین کنند، تیراندازی با استفاده از ADS را به شدت توصیه می‌کنیم. با استفاده از ADS، عکس های شما نیز دقیق تر از قبل خواهند بود. با مراجعه به سایت گیمو گیفت از اخبار بروز انواع بازی ها مطلعه باشید!

همچنین بخوانید:

ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل چیست؟

راهنمای جامع هیپ فایر پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت