ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل چیست؟

ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل چیست؟

ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل، زمان استفاده مناسب Hip-Fire و ADS در PUBG Mobile

هیپ فایر در مقابل شلیک ADS در PUBG Mobile یکی از موضوعات مهم و ضروری در بازی است. هر دوی آنها به مهارت هایی نیاز دارند، اما سوال این است که کدام یک دقیق تر است. تا اینجا دو راه برای عکسبرداری در PUBG Mobile وجود دارد، اولی هیپ فایر و دومی ADS که امروز در این مقاله از سایت گیمو گیفت به طور کامل به شما در مورد ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل توضیح می دهیم، بنابراین ادامه مطلب را از دست ندهید!

منظور از هیپ فایر، شلیک دور بدون هدف در ابتدا است. به عبارت ساده تر، شلیک هیپ به معنای شلیک گلوله فقط با کمک یک ضربدر است. این روش شلیک سریع و چابک تر است، اما بخش دقت قابل بحث است. خوب، این به دقت بازیکن بستگی دارد. اگر آنها دقت هدف گیری خوبی داشته باشند، می توانند تک تک گلوله ها را به هم متصل کنند. شلیک هیپ یکی از بهترین تکنیک هایی است که با استفاده از آن می توانید گلوله های دشمنان خود را دور بزنید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

هیپ فایر در پابجی موبایل چیست؟

هیپ فایر در پابجی موبایل
هیپ فایر در پابجی موبایل

شلیک هیپ در بازی زمانی است که موقعیت سلاح شما در حالت پیش فرض انیمیشن قرار می گیرد. معمولاً دقت کمتری نسبت به حالت ADS دارد، اما همچنین برای مکان‌های نزدیک که هدف‌گیری از مناظر به پایین ممکن است ناخوشایند باشد، سریع‌تر است، به خصوص در داخل ساختمان‌ها و راهروهای تنگ. هیپ فایر یکی از مهم ترین مهارت هایی است که اگر می خواهید مهارت ها و سرعت حرکت خود را افزایش دهید باید در آن مهارت داشته باشید.

هنگام استفاده از آتش هیپ، می توانید بسیار سریعتر از زمان انجام ADS حرکت کنید.

این بدان معنا نیست که شما باید همیشه شلیک کنید، بلکه باید استراتژیک پیش بروید و از هر دو با توجه به موقعیت استفاده کنید. شلیک با شلیک هیپ به خصوص زمانی که هدف دور است توصیه نمی شود. اگر سعی کنید دشمن خود را با استفاده از آتش باسن در فاصله بیش از 20 متری سرنگون کنید، گلوله های شما شروع به پخش شدن می کند و مطمئناً در اتصال شلیک های خود شکست خواهید خورد.

بنابراین چه در حال بازی Call of Duty Mobile، Borderlands 3 بر روی رایانه شخصی، Battlefield 2142 بر روی PS5، یا هر تیرانداز دیگری برای این موضوع هستید، فقط موقعیت سلاح خود را در نظر داشته باشید. Hipfire زمانی است که شما در نبرد نزدیک هستید، معمولاً در فاصله چند فوتی از دشمن، و ADS زمانی استفاده می‌شود که دشمن در فاصله متوسطی از شما قرار دارد.

Hip-Fire در PUBG Mobile
Hip-Fire در PUBG Mobile

مقاله مشابه:

راهنمای جامع هیپ فایر پابجی موبایل ۲۰۲۴

ADS در پابجی موبایل چیست؟

ADS مخفف Aiming Down Sights است و به حرکت از شلیک (موقعیت پیش‌فرض سلاح) به سمت پایین دید آهنی یا نمای نوری سلاح اشاره دارد. هدف قرار دادن مناظر به سمت پایین، هنگام شلیک سلاح به شما دقت بهتری می‌دهد، در حالی که شلیک از لگن معمولاً برای مسافت‌های متوسط ​​تا طولانی دقت کمتری دارد. هنگامی که دکمه سمت راست ماوس یا ماشه سمت چپ کنترلرها را نگه دارید (یا تغییر دهید)، ADS می تواند فعال شود.

هنگامی که مناظر را به سمت پایین نشانه گیری می کنید، تا زمانی که بتوانید به طور دقیق عکاسی را شروع کنید، تأخیر کوتاهی وجود خواهد داشت، بنابراین خسته باشید و ADS خود را از قبل آماده کنید و برای پیش شلیک آماده شوید. جنبه دیگری که باید در نظر داشت این است که در برخی از ژانرهای FPS، مانند بازی های Battle Royale یا اخیرا Extraction Shooters، بر اساس پیوست هایی که استفاده می کنید، انیمیشن های ADS سریع تری خواهید داشت. استوک تاکتیکی در PUBG نمونه کاملی است، اگر از آن استفاده کنید، 10٪ سرعت انیمیشن ADS را کاهش می دهد.

ADS در پابجی موبایل
ADS در پابجی موبایل

اکنون که می دانید هیپ فایر چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید؟!

بیایید نگاهی به ADS بیندازیم. منظور از ADS شلیک در حین ورود به سلاح است. Aim Down Sight که به اختصار ADS نامیده می شود، یک روش شلیک با هدف گیری با استفاده از دامنه متصل به سلاح شما است. اگر هنوز چیزی را ضمیمه نکرده‌اید، نام آن به مناظر آهنی تغییر می‌کند. برای تفنگ‌های تهاجمی، می‌توان دامنه را با اتصال دید نقطه قرمز، دید هولوگرافیک و دوربین‌ها تغییر داد. اکنون، درست است که شلیک با استفاده از ADS دقیق تر از شلیک مفصل ران است. با این حال، معایب مختلفی نیز دارد.

اگر از ADS در فاصله‌های نزدیک استفاده می‌کنید، ممکن است توسط دشمن خود شلیک کنید. به این دلیل که شلیک با ADS حرکت شما را کند می کند و نمی توانید از گلوله های دشمن خود طفره بروید. این می تواند شما را خیلی سریع به لابی بازگرداند.

ADS در PUBG Mobile
ADS در PUBG Mobile

بنابراین استفاده از ADS بسیار دقیق تر از شلیک مفصل ران است و این یک واقعیت است. آیا هنوز هم می توان از آتش هیپ در فاصله های بسیار بیشتر از 15 متر استفاده کرد؟ خوب، نه، اما در برخی موقعیت های نزدیک در فاصله 15 متری، می توان برای شلیک سریع به آتش مفصل ران اعتماد کرد. اگر خارج از ساختمان هستید و هدف بیش از 15 متر فاصله دارد، باید از ADS برای شلیک دقیق تر استفاده کنید.

گاهی اوقات هنگام هیپ فایر! شما باید تقریباً بلافاصله در بازی انتخاب خود را انجام دهید، به اندازه کافی سریع که باید مطمئن شوید که به تمرین ادامه می دهید و خود را برای هدف گیری با ADS در پابجی موبایل تنظیم کنید.

مقاله مشابه:

ADS در پابجی موبایل چیست؟

زمان استفاده از ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل

ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل
ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل
  • در فاصله 12 متری از یک هدف، شلیک لگن موثرتر است زیرا امکان تحرک بیشتر و حرکت سریعتر را فراهم می کند.
  • فراتر از 12 متر، ADS با افزایش دقت موثرتر می شود.
  • با این حال، هنگام strafing، ADS می تواند از نظر تحرک محدود باشد و ردیابی اهداف را دشوارتر کند.
  • نقاط قرمز برای برخوردهای نزدیک توصیه می شود، زیرا به سرعت ATS پاداش می دهند.
  • سلاح های تک تیر مانند تفنگ های ساچمه ای در برخوردهای نزدیک ویرانگر هستند و ATS را در نقاط خفه کردن مفید می کنند.
  • پینگ نقش مهمی در تعیین شلیک لگن یا ADS دارد، زیرا بر توانایی ردیابی اهداف تأثیر می گذارد.

در نتیجه، تصمیم به شلیک هیپ یا ADS باید بر اساس عواملی مانند برد، تحرک و پینگ باشد. دانستن زمان استفاده از هر کدام می تواند گیم پلی را تا حد زیادی بهبود بخشد و احتمال موفقیت در برخوردها را افزایش دهد. بنابراین، این نکات را در ذهن داشته باشید و در میدان جنگ ایمن بمانید!

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت