بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

Call of Duty (COD) موبایل به دلیل گیم پلی جذاب، گرافیک هیجان انگیز و حالت های نبرد محبوب است، اما اسلحه های آن نیز یکی از جنبه های مهم بازی هستند. انتخاب تفنگ مناسب می تواند منجر به امتیاز بالاتر در مسابقه شود. COD Mobile طیف گسترده ای از اسلحه ها از جمله سلاح های سرد، تفنگ های تهاجمی و تفنگ های قدرتمند را ارائه می دهد.

اگر علاقه مند به دانستن بهترین اسلحه ها در COD Mobile در سال 2023 هستید، این مقاله شما را پوشش داده است. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به برخی از برترین AR ها، تفنگ های تک تیرانداز، شاتگان، SMG و LMG بر اساس میزان آسیب، نرخ آتش، سطوح پس زدگی و سایر عوامل مهم که می توانند به شما در صعود به رتبه ها کمک کنند. ما همچنین برای بازیکنان جدیدی که با COD Mobile شروع به کار می کنند، توصیه هایی ارائه خواهیم کرد.

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

ما اکنون در فصل جدید فصل 7 و رتبه بندی سری 4 هستیم. بهترین تفنگ ها در فصل 7 COD Mobile را برای تسلط بر حریفان خود و همچنین صعود به رتبه بندی سری 4 بیابید.

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟
بهترین تفنگ در کالاف دیوتی موبایل

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بهترین سلاح ها در کالاف دیوتی موبایل

1. Kilo 141

Kilo 141 هنوز بهترین اسلحه در فصل 7 COD Mobile است، این تفنگ هنوز هم بسیار قدرتمند است و از مبتدی تا حرفه ای به طور گسترده استفاده می شود.

Kilo 141 یک تفنگ تهاجمی است که دارای آسیب زیاد با کنترل پس زدگی کم و بسیار دقیق است و آن را به بهترین تفنگ برای استفاده در این فصل تبدیل می کند. استفاده از آن بسیار آسان است و برای هر درگیری با سلاح های برد بسیار خوب است.

2. Krig 6

کریگ 6 به دومین اسلحه برتر در فصل 7 بازگشت، برای این فصل بسیار قدرتمند است.

کریگ 6 با سرعت آتش بسیار سریع و پشتیبانی از برد خوب آسیب بسیار بالایی وارد می کند. چیزی که اسلحه را در رتبه دوم قرار می دهد این است که در مقایسه با کیلو 141 فقط کمی کنترل پس زدگی بالاتری دارد.

با این حال، برای جانبازانی که مدت زیادی است این بازی را انجام می دهند، هنوز هم از این تفنگ استفاده می کنند زیرا عملکرد خوبی دارد.

3. Razorback

در رتبه 3 بالای لیست ما، Razorback SMG است که بهترین SMG برای استفاده در فصل 7 است.

Razorback پس از تحرک و آسیب، به طور گسترده توسط بازیکنان زیادی در مسابقات رتبه بندی شده استفاده می شود. دارای دقت خوب و کنترل پس زدگی کم است که استفاده از آن برای فاصله نزدیک بسیار آسان است.

4. CBR4

رتبه بندی نزدیک به Razorback CBR4 است که دومین SMG برتر برای استفاده در فصل 7 است، از نظر عملکرد کاملاً برابر است.

CBR4 یک SMG بسیار شناخته شده است که آسیب بسیار زیادی وارد می کند، کنترل پس زدگی بسیار کمی دارد و می تواند برای نبردهای نزدیک و میان برد بسیار دقیق باشد، این SMG یک اسلحه دوستانه بسیار مبتدی است که به شما کمک می کند در جنگ های تفنگی بیشتری پیروز شوید.

5. DL Q33

اسلحه تک تیرانداز DL Q33 که در انتهای لیست 5 برتر ما قرار دارد. این قابل اعتمادترین تک تیراندازی است که می توانید در چند نفره از آن استفاده کنید. سریع و دقیق.

DL Q33 یک تک تیرانداز فوق العاده قوی است که می تواند در هر محدوده ای به دشمن شلیک کند و دارای تحرک بسیار سریع از جمله دامنه در زمان و سرعت حرکت است تا بتوانید با این تک تیرانداز در اطراف نقشه چابک باشید.

قوی ترین و بهترین اسلحه کالاف دیوای موبایل
قوی ترین و بهترین اسلحه کالاف دیوای موبایل

6. FFAR-1

رتبه ششم در فصل 7 تفنگ تهاجمی FFAR-1 است. این تفنگ یک اسلحه دست کم گرفته شده است که می تواند شما را با عملکرد خود شگفت زده کند.

FFAR-1 یک تفنگ تهاجمی بسیار خوب است که با سرعت شلیک سریع آسیب زیادی وارد می کند و همچنین برای درگیری های نزدیک به متوسط ​​از دقت بالایی برخوردار است. این یک سلاح کاملاً جدید است که بسیاری از بازیکنان آن را از دست داده اند و توصیه می کنیم آن را امتحان کنید.

7. Holger 26

در جایگاه هفتم لیست ما مسلسل سبک Holger 26 را داریم. این سلاح هنوز دقیق ترین lmg مورد استفاده در COD Mobile Season 7 است.

هولگر 26 یک LMG بسیار خوب است که می‌توانید هم برای بازی‌های چندنفره و هم برای بازی‌های بتل رویال به لطف جفت ترکیبی آسیب بالا وسرعت آتش سریع با کنترل پس‌زدگی کم و دقت بالا از آن استفاده کنید. با این حال، تحرک کم چیزی است که باعث می شود این اسلحه در رده های پایین تر قرار بگیرد.

8. HDR

در موقعیت هشتم، ما HDR داریم، یک تک تیرانداز عالی برای نبرد رویال که می تواند دشمن را از برد بسیار دور شلیک کند.

HDR آسیب بسیار بالایی وارد می کند و دقت دقیقی دارد. این تفنگ هنگام بازی در Battle Royale به دلیل تحرک کمی که دارد بسیار خوب جا می گیرد. شما باید قبل از شلیک یک موقعیت خوب پیدا کنید و استفاده از آن برای برد نزدیک و متوسط ​​در چند نفره بسیار سخت است.

9. KRM-262

KRM-262 بهترین شاتگان برای استفاده در فصل 7 است، این یک شاتگان تمام گردتر است که می توانید برای بازی های چند نفره و بتل رویال استفاده کنید.

KRM-262 با پخش گلوله‌های زیاد آسیب زیادی وارد می‌کند تا از آن برای درگیری‌های نزدیک به یک چهارم استفاده کند، می‌تواند به دشمنان در نقطه خالی شلیک کند که برای سبک بازی تهاجمی که دوست دارند در نقشه حرکت کنند عالی است.

10. Akimbo Dobvra

Dobvra یک تپانچه بسیار خوب است که می تواند صدمات بسیار بالایی را با دقت بسیار بالا وارد کند و با ساخت آکیمبو وقتی مهمات اصلی خود را تمام کنید بسیار مطمئن خواهید بود. این می تواند یک پشتیبانی عالی از تیرانداز از خفا و همچنین پشتیبانی اولیه باشد.

11.M13

M13 بهترین تفنگ تهاجمی در Call of Duty Mobile است. این اسلحه تمام آمریکایی همه کاره و آسان برای استفاده است و همچنین دارای مجموعه ای از ضمیمه ها است.

Peaceeeper به جای M13 می‌توانست آن را بسازد، اما به دلیل برخی عصب‌گیری‌های اخیر که باعث کاهش ضربه و گسترش ADS شد، M13 جای خود را می‌گیرد.

12.R9-0

در حال حاضر R9-0 بهترین شاتگان در Call of Duty Mobile برای چندین سال بوده است و مطمئناً جایگاه خود را در فصل 7 حفظ کرده است.

تنها تفنگ ساچمه ای دیگری که می تواند با R9-0 رقابت کند KRM-262 است. اما خشاب بلند R9-0، همراه با تعداد ضمائم قابل تجهیز، آن را به یک سلاح همه کاره کامل تبدیل می کند.

13.SKS

چیزی که SKS را تا حدودی یک «توپ مهارتی» می‌کند، توانایی آن در دو شلیک به سینه و یک شلیک به سر است.

اگر به اندازه کافی دقیق باشید، SKS می تواند کاملاً ویرانگر باشد. شما قادر خواهید بود در مدت 200 میلی ثانیه در اطراف نقشه پرواز کنید و دشمنان را از بین ببرید، و سلاح های زیادی وجود ندارد که بتواند آن TTK را به چالش بکشد.

14.MW11

در حالی که غوغاها سرگرم کننده و کشنده هستند، تپانچه همچنان بهترین سلاح ثانویه در بارگیری شما خواهد بود. و MW11 نمی تواند بهتر از بقیه دسته های خود باشد.

MW11 در فصل 9 ضربه قابل توجهی دریافت کرد و بعداً متعادل شد، اما همچنان توانست شلیک سریع و ظرفیت بالای خود را حفظ کند. این یک تپانچه عالی است که می توانید به عنوان ثانویه خود داشته باشید، به خصوص با تمام لوازم جانبی آن مجهز شده است.

نتیجه

به طور کلی، متای فصل 7 Call of Duty Mobile هنوز به شدت به تفنگ‌های تهاجمی برای انجام کار در مورد درگیری‌های نزدیک و میان برد متکی است، به نظر می‌رسد متای SMG کمی عقب‌تر است در حالی که متای تک تیرانداز ثابت مانده است. با لیست بهترین تفنگ ها در کالاف دیوتی موبایل شانس بیشتری برای برنده شدن دارید، امیداواریم از این مقاله در نبردهای خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

بهترین مسلسل های دستی (SMG) در COD Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت